Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską po trzech latach związku. Ich miłość była świetnym scenariuszem na film, ponieważ poznali się na planie serialu „M jak miłość”, w którym… grali parę. Potem ich serialowy związek przełożył się na życie prywatne.

Gdy tylko pojawiła się informacja o rozstaniu pary, obydwoje usunęli wszystkie swoje wspólne zdjęcia z Instagrama, a Adriana wydała oficjalne oświadczenie, w którym zapowiedziała, że choć ich drogi prywatne się rozeszły nadal będzie można oglądać ich razem na scenie i ekranie.

Słowa dotrzymali, ponieważ nadal możemy ich ujrzeć chociażby w „M jak miłość”, ale niewątpliwie nie jest im to na rękę.

Adrianna Kalska pokazała się po raz pierwszy po rozstaniu. Komentarze: „Smutne oczka, tyle bólu w nich”

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski UNIKAJĄ SIĘ jak ognia na planie!

Jak na ironię losu, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się, gdy grani przez nich bohaterowie w „M jak miłość” ponownie się do siebie zbliżyli po kryzysie, który ich dotknął. Filmowa para dała sobie drugą szansę, a kolejne odcinki serialu wymagają od aktorów coraz więcej pocałunków i scen łóżkowych. Tymczasem w prawdziwym życiu na powrót nie ma szans, a kolejne dni na planie dowodzą, w jak niezręcznej sytuacji znalazła się dwójka aktorów. Jak zdradził informator „Super Expressu” ex-para unika się jak ognia:

W przerwie między zdjęciami nie rozmawiają ze sobą, unikają wspólnego spędzania czasu, co widać na zdjęciach zamieszczanych na profilach społecznościowych. Mają wspólne dni zdjęciowe, ale poza ujęciami, gdy gasną kamery, unikają się jak ognia

Jednocześnie jak zapewnia, ich chłodne relacje nie wpłyną na wydarzenia w serialu, ponieważ postaci, które grają są ulubioną parą widzów:

Grani przez nich bohaterowie dopiero co wrócili do siebie, widzowie długo czekali na ten moment, bo jest to jedna z ich ulubionych par. Nie ma mowy, żeby coś się u nich zmieniło na gorsze

Czy aby na pewno?

To przez brak czasu Roznerski i Kalska się rozstali? Wychodzą na jaw nowe szczegóły

Mikołaj Roznerski Adriana Kalska

scena z: Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Adrianna Kalska

Adrianna Kalska

Mikołaj Roznerski o pracy z Adrianą Kalską po rozstaniu

Mikołaj Roznerski

scena z: Mikołaj Roznerski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na Telekamerach

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska/fot. AKPA