Agata Duda nie pojawiła się na spotkaniu ze strażakami w Małopolsce, co wielu zmartwiło. Prezydent przepraszał za nieobecność żony:

Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. Prosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić, żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia, żeby jednostka dalej się rozwijała tak dynamicznie i żeby wszystkie plany się ziściły – powiedział Prezydent podczas spotkania ze strażakami.

Agata Duda stłukła kostkę

Agata Duda pokazała choinkę w swoim gabinecie. Jest ELEGANCKO

Andrzej Duda uspokoił wszystkich, kiedy w rozmowie z „Super Expressem” poinformował, że Pani prezydentowa stłukła kostkę w nodze. „To niegroźna kontuzja, jest już lepiej” – podkreślił Prezydent.

Informator „Super Expresu” zdradza, że kontuzja pierwszej damie przytrafiła się na początku zeszłego tygodnia.

Pierwsza dama stłukła sobie kostkę i nie mogła zbytnio chodzić, ale nie przeszkodziło to jej w zdalnym spotkaniu z rodzicami niepełnosprawnych dzieci 6 maja. Niestety, w piątek z prezydentem na spotkanie ze strażakami nie mogła pojechać, bo trudność sprawiało jej zwłaszcza dłuższe stanie, nie mogła nadwerężać stopy – zdradza tabloidowi informator.

Agata Duda od kilku dni prowadzi Instagrama – co dodaje Pierwsza Dama? Obserwuje Annę Lewandowską

Agata Duda w dzień wyborów. Miała maseczkę na twarzy.

Agata Duda w dzień wyborów. Miała maseczkę na twarzy. Fot.Forum.

Agata Duda na korytarzach Pałacu Prezydenckiego.

Agata Duda boso na korytarzach Pałacu Prezydenckiego. Fot.Instagram.