Na Instagramie Agaty Kornhauser-Dudy pojawiło się nowe zdjęcie. Pierwsza dama została uwieczniona w gabinecie Pałacu Prezydenckiego z choinką w tle. Pozując do zdjęcia, Agata Duda zamarkowała rozmowę telefoniczną.

Agata Duda pokazała choinkę w Pałacu Prezydenckim

Druga choinka Agaty Dudy

Agata Duda – podobnie jak jej córka – nie ma najlepszej prasy. Jest nieustannie krytykowana za milczącą postawę wobec m.in. Strajku Kobiet i protestów nauczycieli. Nic więc dziwnego, że sztab prezydentowej postanowił wykorzystać Boże Narodzenie do podreperowania nadszarpniętego wizerunku żony Andrzeja Dudy.

Na zdjęciu można dostrzec choinkę – mniejszą od tej, którą Agata Duda pochwaliła się niedawno. Drzewko zostało przyozdobione monochromatycznymi bombkami i jednolitymi światełkami. Z postu wynika, że Agata Duda prowadzi rozmowy z wolontariuszami programu „Senior tuli maluszka”, który ma na celu zniwelowanie stresu noworodków przebywających w szpitalu i aktywizację osób starszych.

BARABASZ KOMENTUJE: Kiedy ludzie protestują, załóż sobie fanklub, czyli PR Agaty Dudy (FELIETON)

Przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem Agata Kornhauser-Duda rozmawia z seniorami, którzy w ramach wolontariatu spędzają czas z noworodkami przebywającymi w szpitalu. O swojej wyjątkowej działalności opowiadali Pierwszej Damie podczas ubiegłorocznej wizyty w Pałacu Prezydenckim. Wybuch pandemii przerwał akcję „Senior maluszka tuli”, ale przyszywani dziadkowie czekają na spotkania z noworodkami – napisano na profilu żony prezydenta.

Agata Duda poparła Strajk Kobiet? Ostatnie zdjęcia wywołały zamieszanie w sieci

Podoba wam się drzewko w Pałacu Prezydenckim?

 

Agata Duda

Agata Kornhauser-Duda/fot. AKPA

Agata Duda znowu cała na biało na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy.

Agata Duda znowu cała na biało na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Fot.Forum.

Andrzej Duda z Agatą Dudą na Zaprzysiężeniu.

Andrzej Duda z Agatą Dudą na Zaprzysiężeniu/fot.Forum.