Andrzej Duda, Prezydent RP, wziął udział w #Hot16Challenge2, akcji zorganizowanej przez polskich raperów, która ma na celu uzbierać pieniądze na walkę z koronawirusem. Jak mu wyszło?

Andrzej Duda będzie apelował do NAJBOGATSZYCH, żeby nie brali 500 plus

Andrzej Duda wziął udział w #Hot16Challenge2

Andrzej Duda podjął się wyzwania, do którego nominował go raper Zeus. Polega ono na tym, że uczestnicy nagrywają 16 wersów i przekazują pieniądze na służbę zdrowia. Następnie nominują kolejne osoby.

Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem – nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie! – napisał na Twitterze Prezydent RP.

Andrzej Duda rapuje:

To jest maj, nie pachnie Saska Kępa, może ktoś to gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa.

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły.

Ostre niebo tu i teraz, ostra ziemia, ostry kurz. Wczoraj znika w nieostrości, jutro, dzisiaj, zaraz, już.

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły

Ciepły wieczór bez ciemności, trawa, spokój, my i wy. My to oni, oni – my.

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły.

Mocne ręce ratowników, wszyscy razem – chwała im.

Andrzej Duda KRYTYKOWANY za konto na Tik Toku: Przywódca, mąż stanu, po prostu Pan Tik Tok pisze Tomasz Sekielski

Na Twitterze na Andrzeja Dudę wylała się fala krytyki. Internauci twierdzą, że gdyby inne decyzje rządu, takie akcje może nie były by potrzebne.

  • A wystarczyło przekazać 2 mld na ochronę zdrowia, zamiast na TVP. Może wtedy takie akcje nie byłyby potrzebne. No ale do tego trzeba być człowiekiem, a nie pozerem.

  • Ta mimika abstrahując od tekstu po prostu powala. Gość który oddał 2 mld TVP zamiast służbie zdrowia. Gdzie te zapowiadane fundusze onkologiczne itd.?

  • Duda nominował Morawieckiego, Morawiecki nominuje Szumowskiego i tak nasza elita władzy rozwiąże problem z finansowaniem służby zdrowia. Duda mógł przekazać 2 mld na służbę zdrowia, wolał na pisowską propagandę.

Andrzej Duda nominował do wyzwania Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Golec uOrkiestrę, zespół Pectus i premiera Mateusza Morawieckiego.

Agata Duda jak narodowa flaga – od stóp do głów. Pierwsza dama nawet maseczkę miała biało-czerwoną (ZDJĘCIA)

A Wy co myślicie o nagraniu prezydenta?

Andrzej Duda, Spotkanie Prezydenta RP z medalistami 24. Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce Berlin 2018

scena z: Andrzej Duda, SK:, , Spotkanie Prezydenta RP z medalistami 24. Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce Berlin 2018, fot. Podlewski/AKPA

Andrzej Duda i Agata Duda, Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej z udzialem pary prezydenckiej. Uroczystości na Placu Zamkowym

Warszawa, 02.05.2020. Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem pary prezydenckiej. Uroczystości na Placu Zamkowym. N/Z prezydent Andrzej Duda, pierwsza dama Agata Kornhauser Duda.fot. Adam Chelstowski / Forum