Agnieszka Hyży (34 l.) rzadko pokazuje wnętrza swojego domu i prywatne chwile. Najczęściej na profilu instagramowym dziennikarki widzimy momenty z pracy, a czasami z wakacji.

Mieszkanie Agnieszki Hyży

Agnieszka Hyży w seksownym stroju kąpielowym: Jak J.Lo! – piszą fani

Dzisiaj Agnieszka Hyży pochwaliła się uroczymi zdjęciami ze swojego balkonu w warszawskim mieszkaniu. Widzimy piękny ogródek na dachu z widokiem na słoneczną stolicę.

HIT! Agnieszka Hyży pokazała, jak wyglądała w pierwszym dniu szkoły

Prezenterka postawiła dzisiaj na bardziej wakacyjny niż wiosenny look – pozuje w krótkich szortach, bluzce na ramiączka i kolorowym sweterku. Hyży zdradziła fanom, że po raz pierwszy święta Wielkanocne spędziła w Warszawie.

Mieszkam 15 lat w Warszawie… po raz pierwszy spędzam tutaj Wielkanoc. Tak piękny zachód słońca towarzyszył nam na koniec tego dnia, który był inny niż zawsze, inny niż wszystkie. Jesteśmy razem ZDROWI. Szukamy uśmiechów, małych i większych powodów do radości… bo wszyscy ją gdzieś zgubiliśmy. To nie jest łatwy czas, ale bardzo wiele zależy od Nas samych. Patrzę dziś z góry na stolicę i wszystko widzę inaczej niż miesiąc temu… Życzę Wam byście znaleźli w tym „przystanku”, który zafundował Nam świat, to czego tak naprawdę wszyscy potrzebujemy DOBREGO CZASU KOCHANI DLA WAS‼️❤️❤️ Moment szczęścia, uchwycił ten kto niewidzialny, ale … istnieje 🙂 Grzegorz Hyży – napisała Agnieszka Hyży.