Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży po długiej walce o kolejne dziecko w listopadzie ubiegłego roku powitali na świecie syna Leona. Doczekali się wspólnego dziecka sześć lat po ślubie. Para powiedziała sobie „tak” w Rzymie w kameralnym gronie. Małżeństwo po ślubie musiało przejść przez bardzo trudny czas, bowiem prezenterka parokrotnie poroniła.

Agnieszka Hyży jest W CIĄŻY! „Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei”

Agnieszka Hyży wspomina początki ciąży

Agnieszka Hyży w podcascie „Tak Mamy” mówiła, jak Grzegorz Hyży zareagował na poronienie: „W pewnym momencie, gdy miałam chwilę słabości i żaliłam się, jaka to jestem biedna, Grzesiek powiedział: Słuchaj, ale to nie jest tak, że mnie to nie dotyka. Potem gdy po raz kolejny poroniłam, mąż wyznał, że nie chciałby jeszcze raz tego przeżywać. A przede wszystkim nie chciałby patrzeć, jak ja znów przez to przechodzę”.

Agnieszka Hyży ma trudne relacje z córką? „Wolałaby mieć nieznaną mamę”

Gwiazda Polsatu ukrywała się do szóstego miesiąca ciąży. Jak wiadomo, bała się, że straci i tę ciążę. Tak się jednak nie stało! Agnieszka była już w pierwszym trymestrze w ubiegłoroczne święta. Dziś wspomina na Instagramie, że pierwsze tygodnie ciąży nie były dla niej łaskawe:

Próba generalna. Zajączki gotowe 🐰🐣🐰
P.s. Ale ten czas leci. Rok temu o tej porze nie byłam w stanie przygotować koszyczka, do kuchni wchodziłam za karę i jedyne, co udało się przełknąć … to żurek 🤣.
Pięknych przygotowań, pięknych chwil – pisze Hyży.

Agnieszka Hyży prawie w ogóle nie pokazuje starszej córki Marty z poprzedniego związku. Dziś zrobiła wyjątek, widzimy, że 9-latka chętnie opiekuje się młodszym bratem.

Agnieszka Hyży pokazała BRZUCH po porodzie: „Sama doznawałam szoku, że waga leci w dół”

Agnieszka Hyży przyłapana po raz pierwszy po porodzie. Zobaczcie jakim wózkiem wozi sę jej syn Leon!

Agnieszka Hyży, fot. AKPA

Znamy imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych!

Agnieszka Hyży, fot. Instagram: agnieszka_hyzy