Agnieszka Hyży (36 l.) i Grzegorz Hyży (34 l.) spodziewają się dziecka. Prezenterka pokazała ciążowy brzuch na Instagramie i dodała osobisty wpis.

Agnieszka Hyży po prawie roku dodała zdjęcie z Grzegorzem: Trochę nas mniej…

Agnieszka Hyży jest w ciąży

Agnieszka Hyży w ostatnim czasie zniknęła z show-biznesu, sporadycznie udzielała się również na Instagramie. O Grzegorzu Hyży było głośno przez konflikt z byłą żoną, Mają Hyży.

Teraz Agnieszka ujawnia przyczynę tego, dlaczego była nieobecna. Gwiazda jest w 7. miesiącu ciąży!

Drodzy,
każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał…

Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu 🤰🏼

Agnieszka Hyży ZBULWERSOWANA: „Jak czytam o sobie, to sama siebie już nie lubię”

Ujawnia, że długo starali się o dziecko.

Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz.

Agnieszka pisze, dlaczego się tym dzieli i dziękuje za wsparcie.

Uprzedzę pytania dlaczego to piszę?
Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to by dać innym nadzieję.
To PIĘKNY i MAGICZNY czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony- dzisiaj muszę chronić to co mam najcenniejsze – moje dzieci. Chcę również wyznaczyć granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone.

Dziękuję wszystkim tym, którzy dzielnie trwali od samego początku i tak mocno wspierali w każdej złej chwili ❤️ Bardzo to doceniam. Wy wiecie najlepiej jak ten zawiły życiowy szlak wyglądał. Ilość i wachlarz emocji jakie nam towarzyszą są trudne do okiełznania. Zmiany, o których pisałam jeszcze niedawno, są zarówno końcem jak i początkiem „czegoś”, co trudno ująć i opisać słowami.

Grzegorz Hyży skomentował słowa Mai: „Gdy byłam z byłym mężem, nie było kolorowo”

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży – dzieci

Agnieszka Hyży ma córkę Martę z poprzedniego małżeństwa z Mikołajem Witem. Grzegorz Hyży jest ojcem bliźniaków, Wiktora i Aleksandra, których ma z Mają Hyży.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Hyży z mężem

Agnieszka Hyży z mężem fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, SK:, , fot. Podlewski/AKPA