Agnieszka i Grzegorz Hyży niespodziewanie w sierpniu ogłosili, że spodziewają się dziecka. Było to ogromne zaskoczenie, ponieważ prezenterka nie dawała żadnych sygnałów, że marzy o kolejnym dziecku. Potem wyznała, że ciężko walczyła o ciążę i doszło nawet do poronienia.

Agnieszka Hyży przyłapana po raz pierwszy po porodzie. Zobaczcie jakim wózkiem wozi sę jej syn Leon!

Agnieszka Hyży pokazała ciało po porodzie!

Agnieszka i Grzegorz Hyży kilka tygodni temu doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Można było zauważyć, że ciąża była ich długo wyczekiwanym wspólnym marzeniem. Prezenterka ma również  córkę Martę z poprzedniego małżeństwa z Mikołajem Witem, a wokalista jest ojcem bliźniaków, Wiktora i Aleksandra, których ma z Mają Hyży.

Agnieszka Hyży jest W CIĄŻY! „Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei”

Hyży teraz odpowiedziała na kilka pytań fanów. Zaskoczyła nas tym, bo jeszcze nigdy nie była tak otwarta, jak tym razem. Pokazała, jak wyglądała dzień po porodzie i opowiedziała o swoim połogu. WOW!

Okazuje się, że dziennikarka bardzo dobrze przechodzi połóg, wręcz go nie zauważa:

Dziękuję za przypomnienie… bo mam wrażenie, że mój minął w kilka dni. Wiem, jestem szczęściarą. Geny? (…) Miałam bardzo trudny i stresujący czas w ciąży i tuż przed porodem. Inni widzą tylko skrawek mojego życia (…) Rzeczywistość bywa czasem inna, o czym wiedzą tylko najbliżsi.  Byłam nastawiona na jeszcze trudniejszy czas po narodzinach dziecka. Jest kompletnie inaczej – zdradza Hyży.

Jedna z jej obserwatorek nie może uwierzyć, co takiego zrobiła dziennikarka, że tak szybko wróciła do formy po ciąży. Agnieszka w odpowiedzi pokazała, jak wyglądała dzień po porodzie i można zauważyć, że już wtedy wyglądała dobrze!

Grzegorz Hyży pokazał się z nowo narodzonym dzieckiem. Zdradził jego imię!

Gwiazda dopiero teraz zdradziła, że w ciąży przytyła jedynie 7kg! Zapewnia, że jadła normalnie, unikała jedynie niezdrowego jedzenia i sama jest w szoku, że waga tak szybko leci w dół.

Agnieszka Hyży odsłoniła nawet brzuch, aby pokazać, jak naprawdę wygląda kilka tygodni po porodzie. To jest niemożliwe! Ani śladu po ciąży. Dziennikarka może cieszyć się w pełni macierzyństwem i nie przejmować się połogiem ani dietą.

Agnieszka Hyży Fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA