Agnieszka Kaczorowska (27 l.), która w lipcu tego roku została mamą Emilii, jest od dawna bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka ma grupę fanów, którzy tworzą społeczność pozytywnie wpływającą na życie gwiazdy. Zdarza się jednak i tak, że na profile Kaczorowskiej wchodzą internauci, którzy chcą głównie krytykować i hejtować.

Czy Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko?

W rozmowie z Wideoportalem Kaczorowska stwierdziła, że nie toleruje takich zachowań na swoim Instagramie czy Facebooku. Dlatego hejterów blokuje, a negatywne komentarze usuwa:

Jeżeli jest to rzeczywiście hejt sam w sobie, jest w tym dużo mowy nienawiści, to ja tych ludzi po prostu blokuję, komentarze kasuję. Mówię o tym głośno, ponieważ mój Instagram nie jest miejscem na wylewanie swoich frustracji. Są od tego portale plotkarskie i inne miejsca w internecie, niestety. Na moim Instagramie tego nie będzie – mówi Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska odsłoniła nogi i dekolt na evencie marki kosmetycznej (ZDJĘCIA)

Z drugiej strony aktorka zapewnia, że nie traktuje opinii obcych ludzi jako wyroczni. Podkreśliła, że porady szuka u ekspertów, a nie internautów:

Jeżeli ja będę chciała otrzymać feedback taki rzeczywiście, co myślisz o moim profilu, to zgłoszę się do kogoś, kogo uważam za autorytet w tym temacie – powiedziała gwiazda.

Cały wywiad z Agnieszką Kaczorowską na temat hejtu i uwag, jakie bywają kierowane pod jej adresem w sieci, obejrzycie tutaj.

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA