Agnieszka Kaczorowska (27 l.) od kilku miesięcy jest spełnioną mamą. Gwiazda w lipcu urodziła córeczkę. Od tamtej pory to małą Emilka wyznacza mamie listy priorytetów i organizuje jej życie. Agnieszka nie ukrywa, że jej życie z maluszkiem stało się pełniejsze.

Bycie mamą to najpiękniejsza rola, jaka mi się w życiu trafiła. Każdy uśmiech, nawet każdy płacz. Ja wiem, dlaczego ona płacze. Każda rozmowa z nią, każde spojrzenie. I nawet jak ona śpi, to mogę leżeć i patrzeć, jak ona śpi. To jest coś takiego, o czym trudno mówić – zdradziła Agnieszka w wywiadzie dla Wideoportalu.

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie: do Anny Lewandowskiej mi dużo brakuje

Agnieszce w opiece nad córką bardzo pomaga mąż, Maciej Pela. Dzięki takiemu wsparciu Agnieszka może spełniać się nie tylko jako mama, ale i jako aktorka, tancerka i gwiazda.

W jednym z wywiadów Kaczorowska wyznała kiedyś, że marzy o dużej rodzinie. Czy teraz, gdy poczuła już smak macierzyństwa, jest gotowa na kolejne dziecko? Czy Emilka będzie miała rodzeństwo? Co na ten temat mówi Agnieszka? Zobaczcie wywiad z gwiazdą!

ODWAŻNIE! Agnieszka Kaczorowska z miesięcznym dzieckiem wybrała się samochodem za granicę