Agnieszka Kaczorowska (26 l.) pokazała na Instagramie swoje nowe zdjęcie. Gwiazda ma na sobie niebieską sukienkę z wysokim stanem – idealną na odmienny stan. Luźna, niesamowicie kobieca kreacja idealnie pasuje do przyszłej mamy.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży – brzuszek jest coraz większy

O tym, że spodziewa się dziecka, 26-letnia aktorka i tancerka napisała na swoim Instagramie w Nowy Rok.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła jaki styl UWIELBIA u mężczyzn

Wrzuciła wtedy zdjęcie z mężem, Maciejem Pelą. Od tamtej pory Kaczorowska chętnie opowiada o tym, jak szykuje się do nowej roli. Na YouTube gwiazda założyła kanał poświęcony tematyce ciąży i macierzyństwa.

Kaczorowska promuje nowe odcinki serii Będę mamą, a fanki rozpływają się z zachwytu. Gwiazda w ciąży wygląda naprawdę pięknie!

Promieniejesz
Pięknie Pani wyglada
Aga wyglądasz kwitnąco! 🌸 Bije od Ciebie ogrom pozytywnej energii! 💛 – piszą internautki.

Agnieszka Kaczorowska z partnerem

Dwa dni temu Agnieszka wrzuciła na Instagram zdjęcie z mężem, Maciejem Pelą.

Kaczorowska OSTRO o Tańcu z gwiazdami: Tancerze są traktowani jak pionki

Ukochany całuje Agnieszkę w policzek. Kaczorowska pisze:

Nasze małżeństwo to prawdziwy skarb.

Faktycznie – u boku męża Agnieszka rozkwita i emanuje pełnią kobiecości. Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa i dogaduje się bez słów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nowe odcinki #BędęMamą już od 1 kwietnia na moim kanale na YT! ☺️ . ____________________________ Ale już teraz mam dla Was niespodziankę ❗️ W najbliższy poniedziałek 👉🏻 18.03, o godz. 19:00 👉🏻 TRANSMISJA LIVE na moim kanale na YT o przedsiębiorczych mamach. Porozmawiamy też o tym jak już w czasie ciąży łączyć pracę z przygotowywaniem się do macierzyństwa. 💪🏻 Moim gośćmi będą mamy, kobiety niezwykle przedsiębiorcze, organizatorki Targów @mamavillepl . O tym wydarzeniu też będzie kilka słów... Bądźcie z nami i zadawajcie pytania ! ____________________________ Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YouTubie jeśli jeszcze tego nie robicie, dzięki czemu wyświetli Wam się powiadomienie, że transmisja się rozpoczęła. 😉 👉🏻 LINK w BIO. #BedeMama #momtobe #rodzew2019 #targimamaville #mamaville #przedsiębiorczamama #wciąży #ciąża #kobietawciąży #pregnancy #AgnieszkaKaczorowskaPela #pelątko

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska