Agnieszka Włodarczyk (40 l.) kocha podróże. Aktorka długo nie wytrzymała w zimnej Polsce i postanowiła wyjechać w bardziej egzotyczny klimat. Nagrała na Insta Story pogadankę, w której pożaliła się, że kobiecie w ciąży nie wolno za dużo robić. O co chodziło?

Robert Karaś mówi o pierwszym spotkaniu z Agnieszką Włodarczyk: „Media pie*dolą, że zostawiłem kochaną żonę dla innej”

Agnieszka Włodarczyk nie mogła zrobić masażu

Agnieszka Włodarczyk przez kilka tygodni ukrywała, że jest w ciąży. W końcu podzieliła się radosną nowiną i udostępniła zdjęcie z partnerem, Robertem Karasiem, na którym można było zauważyć jej krągły brzuch.

Agnieszka Włodarczyk otwiera się na temat ciąży. „Nie wiem, co to poranne mdłości ani żadne mdłości”

Aktorka nie chciała zdradzić, gdzie się obecnie znajduje. Po udostępnionych zdjęciach, na których widać palmy i błękitną wodę można stwierdzić, że Włodarczyk wyjechała w jakieś egzotyczne miejsce.

Aga postanowiła skorzystać z masażu, ale okazało się, że dla kobiet w ciąży jest on niewskazany.

Już nie wnikając gdzie jestem, ale tu gdzie jestem chciałam pójść na masaż. Wszyscy poszli na masaż całego ciała a ja chciałam pomasować sobie ramiona i barki. Okazuje się, że w moim stanie nie wolno masować niczego. Mogę sobie ewentualnie zrobić maseczkę na twarz. Naprawdę nie można niczego robić będąc w ciąży? – zastanawiała się aktorka.

Agnieszka Włodarczyk wyjechała z Polski.

Agnieszka Włodarczyk wyjechała z Polski. Fot.Instagram/agnieszkawlodarczykofficial.

Włodarczyk do tej pory nie wyjawiła, w którym jest miesiącu – wiadomo, że pierwszy trymestr spędziła na jednej z wysp w Indonezji. Przyznała natomiast, że bardzo dobrze znosi ciążę i nie narzeka na poranne mdłości.

Aktorka najlepiej czuje się w cieplejszym klimacie, gdzie ma również większy spokój i swobodę. Stąd jej decyzja o wyjeździe.

A Wy, wiedzieliście, że kobiety w ciąży nie mogą chodzić na masaż?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Internautka skrytykowała Agnieszkę Włodarczyk za wybór MŁODSZEGO partnera. Aktorka odpowiedziała

Agnieszka Włodarczyk urządza dom. Pokazała stylowy przedpokój

Agnieszka Włodarczyk jest w CIĄŻY! Pokazała rosnący brzuszek: „Nowy rozdział”