Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczęła pierwszą pracę na pełen etat w Newonce.radio po śmierci męża Piotra Woźniaka-Starak. Wcześniej tylko poprowadziła premierę nowego filmu Jana Komasy – „Sala samobójców. Hejter”.

Agnieszka Woźniak-Starak w Newonce.radio

Agnieszka Woźniak-Starak wystąpiła w „DDTVN” pierwszy raz od śmierci męża

Dziennikarka 11 marca po raz pierwszy poprowadziła swoją audycję Life Balance. Do drugiego odcinka zaprosiła serdeczną koleżankę, Magdalenę Boczarską, która zagrała w filmie Piotra Woźniaka-StarakSztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej„. Nie było możliwości, żeby nie wspomnieć zmarłego producenta filmowego….

View this post on Instagram

Knują za plecami dyrekcji

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on

Agnieszka i Magda zaczęły wspominać pracę na planie filmu  „Sztuka kochana”. Aktorka twierdzi, że gdyby nie Piotr, to film by nie powstał. Z kolei dziennikarka zdradziła, że przeczytała książki Wisłockiej i podrzuciła pomysł mężowi.

Mam takie poczucie, że spotkaliśmy się z Piotrkiem, żeby zrobić ten film – powiedziała Agnieszka Woźniak- Starak.

Magdalena Boczarska o filmie „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”

Następnie wspomniały casting. Zdradziły, że Piotr zaprosił Boczarską do swojego domu w Konstancinie, gdzie przesłuchiwał ją w kuchni, a później Agnieszka przyszła do nich w piżamie.

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

Boczarska wspomina też, jak spotkała się z córką Wisłockiej i Piotr ją wtedy nazwał „ziomem”:

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała OSTATNI prezent dla Piotra (ZDJĘCIE)

W trakcie przygotowań do filmu spotkałam się z córką pani Michaliny – Krystyną, która pokazała mi zdjęcia jej mamy. Odważyłam się zadzwonić do Piotrka i mówię, bo sprawa jest, bo musimy się spotkać, bo to chyba wszystko nie w tym kierunku. Taka cisza w telefonie i mówi: „przyjedź”. Potem usłyszałam od niego” „ej jesteś ziom, zrobimy ten film”. Wtedy poczułam, że to wyjdzie i to będzie największa zawodowa przygoda w moim życiu – powiedziała Boczarska w „Newonce.radio”.

Magdalena Boczarska i Piotr Woźniak-Starak

Magdalena Boczarska i Piotr Woźniak-Starak

Magdalena Boczarska i Piotr Woźniak-Starak

Magdalena Boczarska i Piotr Woźniak-Starak