Agnieszka Woźniak- Starak (41 l.) pojawiła się na premierze ostatniego filmu wyprodukowanego przez zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Spekulowano, że dziennikarka może się nie zjawić. Niewątpliwie, musiało to być ciężkie doświadczenie dla wdowy po niedawno zmarłym producencie. Dziennikarka postanowiła żałobę przeżywać z dala od mediów, jednak pojawiła się na premierze by uczcić pamięć męża. Emocje na sali kinowej sięgnęły zenitu.

Kim jest KRZYŚ, o którym Agnieszka Woźniak-Starak wspomina w pierwszym po śmierci męża wpisie?

Agnieszka Woźniak-Starak stawia czoła silnym emocjom na premierze ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszką tego dnia rządziły silne emocje. Dziennikarka bardzo przeżywała premierę ostatniego filmu wyprodukowanego przez zmarłego męża. Nie była w stanie powstrzymać  morza łez, które płynęły po jej policzkach. Zważywszy na okoliczności, nie ma co się dziwić takiej reakcji u wdowy po zmarłym producencie. Wśród osób, które tego dnia zjawiły się na premierze była oczywiście Agnieszka, towarzyszyli jej również teściowie: mama Piotra oraz jego ojczym, Jerzy Starak. Dziennikarka tego dnia mogła liczyć na wsparcie rodziny. Nie zabrakło również wspólnika Piotra Woźniaka-Staraka, Krzysztofa Tereja, który przed premierą wygłosił wzruszającą mowę. Na sali kinowej obecny był również odtwórca głównej roli w filmie „Ukryta graBill Pullman, który specjalnie przyjechał do Gdyni ze względu na premierę. Pullman wcielił się w rolę genialnego, lecz odrobinę ekscentrycznego matematyka: Joshuę Mansky’ego.

Najtragiczniejszą sytuacją, jest niespodziewana śmierć młodego i zdolnego człowieka. Agnieszka pochowała męża prawie miesiąc temu. Swoją obecnością pokazała niesamowitą siłę. Woźniak-Starak musiała tego dnia stawić czoła zainteresowaniu, jakie wzbudza, pojawiając się po raz pierwszy od tragicznej śmierci męża na jeziorze KisajnoAgnieszka Woźniak-Starak i rodzice jej zmarłego męża na przemian oklaskiwali dzieło ukochanego męża i syna, ocierając łzy wzruszenia. Emocjonalny Rollercoaster musiał być wyczerpujący dla najbliższych pochowanego Piotra. Po tym bolesnym pokazie, rodzina Staraków wymieniła z Agnieszką kilka ciepłych słów, a na koniec wszyscy się przytulili.

Więcej zdjęć z tej premiery w naszej galerii!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Woźniak-Starak NIE przejmie firmy po zmarłym mężu. Kto zostanie właścicielem?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka przyjechała pożegnać męża (ZDJĘCIA)

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka poprosiła o datki na zwierzęta. Fundacja zabrała głos

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Ukryta Gra”, w Gdynii. Fot. AKPA

Agnieszka Woźniak Starak

Agnieszka Woźniak Starak na premierze ostatniego filmu, który został wyprodukowany przez jej zmarłego męża. Fot. AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak. Fot. AKPA