Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka w poniedziałek zamieściła nekrolog w „Rzeczpospolitej„, w którym poinformowała, że pochówek zaplanowano na czwartek w Konstancinie-Jeziornej.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzina poprosiła też o nieskładanie kondolencji, a zamiast kwiatów przekazać pieniądze na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Edukidsmed” lub Fundację PEGASUS, ratującą porzucone skrzywdzone zwierzęta.

Znamy datę pogrzebu tragicznie zmarłego producenta Piotra Woźniaka-Staraka.

Dzisiaj Fundacja opowiedziała o współpracy z Piotrem Woźniakiem-Starakiem i jego rodziną:

Zarząd, pracownicy i wolontariusze Fundacji Pegasus, pragną przekazać swoje najszczersze kondolencje dla rodziny Państwa Staraków, wielkich przyjaciół zwierząt. Jesteśmy im również niezmiernie wdzięczni za to, że w tak trudnym dla nich momencie, postanowili wesprzeć naszych podopiecznych. Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie od lat aktywnie wspierali konie będące pod opieką fundacji – czytamy.

Zaznaczają, że małżeństwo było z nimi przede wszystkim podczas bardzo trudnej interwencji w Radzyminie, w wyniku której pod ich opiekę trafiło łącznie ponad 30 koni, nad którymi znęcał się ich właściciel.

Od lat aktywnie angażowali się na rzecz ochrony praw zwierząt i brali udział w wielu inicjatywach z tym związanych, za co z całego serca im dziękujemy. Wierzymy, że dobro pozostaje w świecie na zawsze – napisali na Facebooku.

Oto ostatnie słowa Piotra Woźniaka-Staraka, które wypowiedział przed śmiercią

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Anna Starak, Jerzy Starak, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Julia Starak, Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA