Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu ubiegłego roku straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Przed tragedią odpoczywała prawie całe wakacje na Mazurach, gdzie przy okazji cieszyła się zaręczynami przyjaciółki, Zosi Ślotały z Emilem Haidarem.

Ślub Zosi Ślotały

Zosia Ślotała zaręczyła się z Kamilem Haidarem po wielu latach związku – zrobił jej fantastyczną niespodziankę

Wydawałoby się, że dziennikarka nawet nie chce słyszeć o żadnym weselu i szczęściu innych. Okazuje się, że jest całkiem inaczej – Agnieszka Woźniak-Starak pomaga Zosi Ślotale w przygotowaniach do wesela.

Zosia wychodzi za Kamila. Niewykluczone, że Aga będzie druhną na jej weselu. Bardzo się cieszy szczęściem koleżanki i mocno trzyma kciuki za jej małżeńskie szczęście – powiedział „Rewi” jeden z pracowników TVN-u.

Pierwszy Sylwester Agnieszki Woźniak-Starak bez męża. Bawiła się wśród gwiazd

Zosia Ślotała po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka mocno wspierała przyjaciółkę. Spędziła z dziennikarką prawie całą zimę w Zakopanem, gdzie bawiły się razem na Sylwestrze i śmigały na nartach. Dziewczyny poznały się kilka lat temu, dzięki jodze:

Obie trenujemy jogę i to Agnieszka mnie tym zaraziła. Poleciła mi swoją trenerkę i od tego się zaczęło. Takie pozytywne wsparcie sportowe. Bardzo się lubimy i szanujemy. Cenimy sobie to, że praca nas nie łączy, tylko znajomość poza nią – mówiła kiedyś Zosia Ślotała.