Fani serialu „The Crown” z niecierpliwością czekają na piąty sezon. Przede wszystkim dlatego, że pojawi się na ekranie postać księżnej Diany. Twórcy serialu Netfliksa wczoraj ogłosili, kto zagra słynną żonę księcia Karola.

The Crown – księżna Diana

Aktorzy serialu „The Crown” zdradzili, co myślą o decyzji Meghan i Harry’ego!

Elizabeth Debicki wcieli się w postać księżnej Diany w piątym i szóstym sezonie „The Crown”. 29-letni aktorka zagrała rolę u boku Cate Blanchett i Isabelle Huppert w sztuce „The Maids„, czy w filmie „Wielki Gatsby” z Leonardo DiCaprio.

Duch księżnej Diany, jej słowa i czyny żyją w sercach tak wielu osób. To prawdziwy przywilej i zaszczyt, że mogę dołączyć do tej mistrzowskiego serialu, który wciągnął mnie od pierwszego odcinka – napisała Elizabeth Debicki na swoim Twitterze.

Elizabeth Debicki. Fot. Dave Bedrosian / Zuma Press / Forum

Elizabeth Debicki. Fot. Dave Bedrosian / Zuma Press / Forum

3. sezon „The Crown” z nową obsadą. Wiemy, kto wcieli się w królową Elżbietę. Kiedy premiera nowej serii?

Kim jest Elizabeth Debicki?

Elizabeth Debicki urodziła się w Paryżu. Natomiast ma polskie korzenie: jej ojciec był z pochodzenia Polakiem, a matka Australijką. W wieku 5 lat przeprowadziła się z rodzicami do Glen Waverley w Melbourne, gdzie rozwijała karierę aktorską. W 2010 roku ukończyła wydział dramatu na uniwersytecie w Melbourne ‚s Victorian College of the Arts. Zdobyła nagrodę AACTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Wielki Gatsby.

Emma Corrin jako księżna Diana na planie serialu „The Crown” (ZDJĘCIA)

LEONARDO DiCAPRIO. Fot. Capital Pictures / Film Stills / Forum

LEONARDO DiCAPRIO. Fot. Capital Pictures / Film Stills / Forum