Do sieci właśnie trafiły najnowsze ujęcia z planu 5. sezonu serialu „The Crown”. Tym razem w rolę księżnej Diany wcieliła się australijska aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki. Świat oszalał, bo aktorka wygląda dokładnie tak samo, jak zmarła Lady Di.

Aktorka o polskim pochodzeniu zagra księżną Dianę w serialu „The Crown”

Elizabeth Debicki jak księżna Diana

Nadchodzący sezon pokaże starszą księżną Dianę, księcia Karola i rodzinę królewską, którzy mierzą się z problemami, które dotykają ich w latach 90. XX wieku.

Nowe zdjęcia pokazują Elizabeth Debicki wcielającą się w zmarłą księżną Walii i Dominica Westa w roli księcia Karola. Aktorska para przejęła role odpowiednio od Emmy Corrin i Josha O’Connora.

31-letnia Debicki wygląda olśniewająco! Na ujęciach widać moment, w którym aktorzy odtwarzają niesławną podróż do Włoch, którą rodzina królewska odbyła w 1991 roku wraz z synami, księciem Williamem i księciem Harrym. Były to wakacje z okazji ich 10-lecia ślubu Diany i Karola.

Są już pierwsze zdjęcia Elizabeth Debicki jako księżnej Diany

Zdjęcia zostały wykonane podczas kręcenia zdjęć na jachcie Christina O. w Palma De Mallorca. Łódź była wcześniej własnością Jackie Kennedy i greckiego magnata żeglugowego Arystotelesa Onassisa.

Ps. Ten jacht może wynająć każdy za bagatela… 627 505 $ tygodniowo!

Księcia Williama i księcia Harry’ego grają młode gwiazdy Timothee Sambor i Teddy Hawley.

Elizabeth Debicki na planie serialu „The Crown”. Dołączyły do niej postacie Williama i Harry’ego