Lili Reinhart (23 l.) to popularna aktorka młodzieżowa, która rozgłos i rozpoznawalność zdobyła za sprawą występów w serialu „Riverdale”. Lili cała we łzach opowiedziała na Instagramie przejmującą historię. Zdradziła, że jej pies został brutalnie pogryziony przez innego psa, i przy tym wyglądała na załamaną psychicznie.

Gwiazda „Riverdale” wzięła BAJKOWY ŚLUB! (ZDJĘCIA)

Lili Reinhart zanosi się płaczem na Instagramie

Lili Reinhart wielokrotnie dała się poznać jako osoba pełna optymizmu, jednak ostatnia sytuacja jaka miała miejsce wyprowadziła ją z równowagi. Zapłakana aktorka udała się na Instagrama, by opowiedzieć swoją historię.

Lili wyglądała na emocjonalnie wyczerpaną. Jakby domowa izolacja, spowodowana pandemią koronawirusa nie była wystarczająca, aktorka poinformowała, że jej ukochany pies Milo został dotkliwie pogryziony przez innego psa. Szlochająca Reinhart przyznała, że do dramatycznej sytuacji doszło, gdy wyprowadzała pieska na spacer.

Aktorka podkreśliła, że podczas spaceru była zabezpieczona maseczką na twarzy i lateksowymi rękawiczkami, jednak to jej psa spotkała niemiła niespodzianka.

Musiałam zawieźć psa do szpitala dla zwierząt, a on jest teraz poddawany operacji – kontynuowała, milknąc na chwilę, by powstrzymać łzy.

Ma dość głęboką ranę na szyi, ale Boże, to było bardzo przerażające doświadczenie. Będę was informować na bieżąco, jak sobie radzi. Ale miejcie go w swoich myślach, proszę – apelowała załamana aktorka

Lili w łamiącym serca apelu pokazała, jak bardzo jest przywiązana do swojego psa Milo. Chyba każdy z nas, kto ma pupila w domu nie wyobraża sobie, by szczególnie teraz miało go zabraknąć.

Mamy nadzieję, że sytuacja zakończy się pomyślnie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Przystojny aktor „Riverdale” KJ Apka pochwalił się muskularną klatą bez koszulki

Gwiazda serialu „Riverdale” pokazuje zdrowo wyglądającą sylwetkę w limonkowym bikini (FOTO)

Śmierć Luka Perrego pokrzyżowała plany. Co dalej z „Riverdale” i „Beverly Hills, 90210”?