Lili Reinhart (25 l.) powiedziała, że ​​„ignorancja Kim Kardashian jest nie z tego świata, obrzydliwa”. Chodzi o wypowiedź gwiazdy reality-show, która szczegółowo opisała ścisły reżim dietetyczny, któremu się poddała, aby zmieścić się w sukienkę Marilyn Monroe na galę MET.

Kim Kardashian w sukience Marilyn Monroe za 5 mln dolarów 

Lili Reinhart krytykuje Kim Kardashian

Aktorka znana przede wszystkim z serialu „Riverdale” zaatakowała w social mediach Kim Kardashian, „za dawanie złego przykładu swoim fanom”, po tym, jak Kim chwaliła się drakońską dietą i męczącymi ćwiczeniami, by w 3 tygodnie zrzucić 8 kg… i zmieścić się w „KIECKĘ”.

Lili Reinhart atakuje słusznie?

To takie złe. Tak popiep***** na setkach poziomów. Otwarcie przyznać się do zagłodzenia się ze względu na galę MET. Kiedy dobrze wiesz, że miliony młodych mężczyzn i kobiet podziwiają cię i słuchają każdego twojego słowa – mówiła w Stories na Instagramie aktorka.

Pete Davidson zrobił sobie tatuaż na cześć dzieci Kim i Kanye

Reinhart, która od lat gra postać Betty Cooper w serialu Netflix „Riverdale”, powiedziała, że ​​„ignorancja jest nie z tego świata i obrzydliwa”, apelując do swoich fanów o pozytywne nastawienie do ciała i niesłuchanie takie gwiazd, jak Kim Kradshian.

Kim Kardashian i Pete Davidson Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Kim Kardashian na gali MET Fot. Forum

Lili Reinhart, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum