Edyta Górniak w 2001 roku poznała Dariusza Krupę – muzyka, który jakiś czas później został jej prywatnym menedżerem. Para szybko się w sobie zakochała i jakiś czas później na świat przyszedł ich syn Allan Krupa. Niestety miłość nie przetrwała próby czasu i już w 2009 roku zdecydowali się na rozwód.

Syn Edyty, Allan jest już pełnoletnim mężczyzną, który próbuje swoich sił w muzyce jako raper Enso. Ma na swoim koncie również dwa związki – jeden z 19-letnią Angeliką, który zakończył się rozstaniem oraz aktualny z 18-letnią Nicol Pniewską, córką sławnego milionera i influencera Barta Pniewskiego, znanego w sieci jako Highbart. Jakiś czas temu Allan wyfrunął również z rodzinnego gniazda i przeprowadził się na stałe do Monako, by być bliżej ukochanej i otwierać tam kolejne drzwi do swojej kariery.

Allan Krupa ZMIENIŁ NAZWISKO! Odciął się od ojca, ale nie przyjął też nazwiska matki

Allan Krupa świętuje 20. urodziny. Edyta Górniak sprezentowała mu drogie wakacje i złożyła wzruszające życzenia

Dziś Allan Krupa (a właściwie Allan Enso) świętuje swoje 20. urodziny, a media natychmiast zainteresowały się prezentem, jaki Edyta zorganizuje swojemu ukochanemu i jedynemu synowi. Piosenkarka nie raz udowodniła już, że ma rozmach, a z okazji 18-tych urodzin Allana spełniła jego największe marzenie i zafundowała mu teledysk do piosenki „Lambada”, który rozpoczął jego karierę. To właśnie dzięki temu prezentowi Enso mógł zacząć rozwijać skrzydła w branży muzycznej.

Teraz jak donosi „Super Express” Edyta zdecydowała się sprezentować synowi luksusowe wakacje na Dominikanie. Gwiazda nie zapomniała jednak o ukochanej syna i potencjalnej synowej, która niewątpliwie chciałaby towarzyszyć Allanowi w egzotycznej podróży. W związku z tym Górniak opłaciła pobyt dla dwóch osób.

Prócz tego piosenkarka opublikowała na Instagramie chwytające za serce życzenia urodzinowe dla syna, zapewniając, że jego narodziny pomogły jej przejść przez najgorsze chwile w życiu:

Kochanie Moje Najdroższe,
siedzę gdzieś w kawiarence, na końcu świata, a do kawy kapią mi łzy wdzięczności… Gdybyś się nie urodził, nie byłoby mnie już tutaj przynajmniej od kilku lat. Miłość do Ciebie i odpowiedzialność za Ciebie przeprowadziły mnie za rękę przez wszystkie paskudne traumy. Nauczyły wybaczać i pokazały, jak potężna może być Miłość Matki. Twoje życie udowodniło mi, że dobro i prawda zawsze wygrywają. To Twoje życie pokazało mi jak jestem silna. Jesteś moim Synem, moim Przyjacielem, moim Nauczycielem. Dziękuję Ci, że Twoja Dusza wybrała na swoją Mamę właśnie mnie. Dziękuję Bogu, że obdarował Cię tyloma talentami, mądrością, intelektem, wrażliwością, dobrocią i urodą. To Twoja 20 wiosna… Jestem z Ciebie taka dumna synku. Kocham najmocniej! Szczęśliwych 20 urodzin!!!

IG: edytagorniak

IG: edytagorniak

IG: edytagorniak

IG: edytagorniak

Allan Krupa pokazał się pierwszy raz na ściance z ukochaną! Czyż nie wyglądają cudnie? (FOTO)

Wyciekła LISTA WYMAGAŃ Edyty Górniak przed występem na Narodowym. Nie uwierzycie, co się tam znalazło!

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Edyta Górniak

Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA