Edyta Górniak w 2001 roku poznała Dariusza Krupę – muzyka, który jakiś czas później został jej prywatnym menedżerem. Para szybko się w sobie zakochała i jakiś czas później na świat przyszedł ich syn Allan Krupa. W 2005 roku Edyta i Dariusz postanowili się pobrać, jednak już wtedy piosenkarka zaczęła mieć wątpliwości co do swojego związku. W programie „My Way” wyznała nawet, że dzień przed ślubem poszła do wróżki, która doradziła jej, by nie brała ślubu z Dariuszem. Jakiś czas później dowiedziała się, że mąż ją oszukiwał i wykorzystywał finansowo i w 2009 roku zdecydowała się na rozwód oraz wyprowadzkę, zabierając ze sobą synka.

W 2014 roku Dariusz Krupa spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, gdy będąc pod wpływem kokainy, potrącił śmiertelnie w Warszawie 63-letnią kobietę. Mężczyzna został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Ostatecznie zwolniono go przedterminowo w 2020 roku i zaczął układać sobie życie na nowo. Swoim postępowaniem stracił jednak bezpowrotnie syna, który całkowicie zerwał z nim kontakty. Allan w rozmowie z Żurnalistą zdradził, że Dariusz „nie był dobrym ojcem” oraz „nie odegrał w jego życiu pozytywnej roli, więc nie ma powodu, żeby szukać z nim relacji”. Z kolei w innym wywiadzie podkreślił wprost, że nie chce mieć nic wspólnego z ojcem i łączy ich jedynie nazwisko:

Nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem, bo się go masakrycznie wstydzę i postawiłem mu warunki naszego ewentualnego kontaktu, których po dziś dzień nie spełnił w najmniejszym stopniu. Nie mam już do niego żalu. Niech sobie żyje. Łączy nas tylko nazwisko – powiedział “Super Expressowi”.

Allan Krupa pokazał się pierwszy raz na ściance z ukochaną! Czyż nie wyglądają cudnie? (FOTO)

Allan Krupa zmienił nazwisko! Całkowicie odciął się od ojca

Dziś 19-letni Allan stawia pierwsze kroki w przemyśle muzycznym jako raper Enso, a jego kariera cały czas nabiera tempa. Młody muzyk wydał już kilka singli i coraz częściej występuje na scenie. Ostatnio po raz kolejny wystąpił przed ogromną publicznością, gdy razem z matką Edytą Górniak dał koncert na „Sylwestrze z Dwójką”.

Teraz okazuje się, że Allan wykonał kolejny krok w stronę całkowitego odcięcia się od swojego ojca i postanowił pozbyć się ostatniej łączącej ich rzeczy – nazwiska. Jak donosi portal Świat Gwiazd, Allan Krupa kilka miesięcy temu urzędowo zmienił nazwisko i już podczas kolędowania z Edytą Górniak został podpisany jako Allan Enso.

Allan Krupa dla nowej miłości zamieszkał w innym kraju! Jak Edyta Górniak znosi rozstanie z synem?

Menadżer Allana zdradza, dlaczego nie przyjął nazwiska Edyty Górniak

Jego menadżer zdradził powody tej decyzji oraz wyjaśnił dlaczego Allan nie zdecydował się przyjąć nazwiska swojej sławnej matki:

Allan przede wszystkim już od dawna chciał się odciąć oś swojego ojca. To był główny powód. Zmienił nazwisko na swój pseudonim, żeby nie zarzucano mu, że buduje karierę na nazwisku tak wielkiej gwiazdy, jaką jest jego mama. Ceni to, że ma tak wspaniałą mamę, tak wielkiej klasy artystkę i nie ukrywa, że dało mu to łatwiejszy start, a na pewno dało to wrodzony talent. Natomiast chce budować swoje nazwisko swoją uczciwą pracą. Poza tym niemożliwe jest dorównać takiemu nazwisku jak Górniak.

Allan Krupa zdradza, ile pieniędzy potrzebuje na życie w ciągu miesiąca! Lepiej usiądźcie

pasekkozak

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa z Nicol Pniewska

Allan Krupa z ojcem swojej nowej dziewczyny , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, Lori, fot. AKPA

scena z: Allan Krupa, Lori, fot. AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA