Edyta Górniak (48 l.) doczekała się jednego syna z Dariuszem Krupą, który został skazany za spowodowanie śmiertelnego wypadku gdy był pod wpływem kokainy. Artystka ma świetne relacje z Allanem i stara się go chronić, jak każda matka. Diva świętowała 17. urodziny syna i zasypała go drogimi prezentami. Co mu kupiła?

Edyta Górniak nie chce zmuszać Allana. Sama też tego nie zrobiła

Syn Edyty Górniak świętuje 17. urodziny

Edyta Górniak jakiś czas temu wypowiedziała się na temat edukacji syna. Górniak nie przystąpiła do egzaminu dojrzałości i jak zdradziła w wywiadzie, dała wolną rękę synowi w tym temacie. Okazuje się, że Allan zamierza podejść do matury a Górniak wspiera w tym syna.

Dumna Edyta Górniak z synem Allanem w mundurze (ZDJĘCIA)

Pierworodny divy świętował 17 urodziny. Z tej okazji Edyta złożyła Allanowi życzenia na Instagramie i zadbała, by urodziny były dla niego niezapomniane. Górniak stanęła na wysokości zadania jeżeli chodzi o prezenty.

Nie wiem kiedy, nie wiem jak minęło 17 lat. Pamiętam każdy dzień Twojego życia Synek. Twój pierwszy płacz, zachrypnięty, jakbyś prześpiewał koncert rockowy. Ty dziś wiesz i rozumiesz o wiele więcej, niż ja w Twoim wieku. Jestem dumna z Twojego rozwoju i planów. Przykro mi, że przyszło Ci żyć w tak wymagających czasach, ale zawsze szybko adaptujesz się do okoliczności, więc wiem, że sobie poradzisz. Jesteś mądry – zaczęła artystka.

Co Edyta Górniak kupiła Allanowi na urodziny?

Uduchowiona Edzia w dalszej części wpisu podkreśliła, jak bardzo kocha swojego syna.

Kocham Cię i życzę Ci, abyś zawsze świadomie kreował własną rzeczywistość. Abyś oddawał Energie tylko tam, gdzie warto ją dedykować. Abyś ufał Bogu i ufał sobie. Abyś mądrze wybierał. Rób tylko to, co nie rani innych i tylko to, co daje Ci szczęście – dodała Górniak.

Jak poinformował Fakt, artystka w prezencie sprawiła dla syna kurs na prawo jazdy. Na tym się nie skończyły urodzinowe niespodzianki. Dumna mama wspiera Allana w każdym przedsięwzięciu – kupiła mu profesjonalny mikrofon, by mógł rozwijać swoje pasje na sprzęcie najwyższej jakości.

Fajne prezenty?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Górniak i Kołakowska zablokowały Karolinę Korwin-Piotrowską! „Cała masa ignorantów”

Edyta Górniak o swoim stanie zdrowia: „Miałam podejrzenie stanu przedzawałowego”

Doda w bikini, które pokazało ZA DUŻO ciała cytuje Edytę Górniak

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu.

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu, fot.AKPA.

Edyta Górniak z synem Allanem.

Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Edyta Górniak z synem na ściance.

Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. Piętka Mieszko/AKPA.