Edyta Górniak w 2001 roku poznała Dariusza Krupę – muzyka, który jakiś czas później został jej prywatnym menedżerem. Para szybko się w sobie zakochała i jakiś czas później na świat przyszedł ich syn Allan Krupa. W 2005 roku Edyta i Dariusz postanowili się pobrać, jednak już wtedy piosenkarka zaczęła mieć wątpliwości co do swojego związku. W programie „My Way” wyznała nawet, że dzień przed ślubem poszła do wróżki, która doradziła jej, by nie brała ślubu z Dariuszem.

Allan Krupa ROZSTAŁ SIĘ z dziewczyną! Edyta Górniak interweniowała

Jakiś czas później dowiedziała się, że mąż ją oszukiwał i wykorzystywał finansowo i w 2009 roku zdecydowała się na rozwód oraz wyprowadzkę, zabierając ze sobą synka. W 2014 roku Dariusz Krupa spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, gdy będąc pod wpływem kokainy, potrącił śmiertelnie w Warszawie 63-letnią kobietę. Mężczyzna został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Ostatecznie zwolniono go przedterminowo w 2020 roku i zaczął układać sobie życie na nowo.

Allan Krupa mówi o relacji ze swoim ojcem

Teraz Allan Krupa pojawił się w podcaście Żurnalisty. Został zapytany o mamę Edytę Górniak i ojca Dariusza Krupę. Na początek prowadzący zapytał, czy czytał coś w kolorowej prasie, co go zabolało?

Nigdy nie miałem czegoś takiego, że… Bardzo dawno temu założyłem taki pakt z mamą, że nigdy nie zrobimy nic, z czego ona i ja nie będziemy się wstydzić i chyba dotrzymujemy tej obietnicy. Jeszcze nie usłyszałem od mojej mamy, że ona się za mnie wstydzi, ja też nie ma powodów, żeby się za nią wstydzić. Co najwyżej mogę być z niej dumny i tyle – wyznał Krupa.

Allan Krupa gorzko o swoim ojcu. Wspomina tragiczny wypadek z 2014 roku

Następnie Żurnalista zapytał, jaką miał relacje z tatą przed jego skazaniem. Wyznał, że nie był dobrym ojcem: „Powiem ci tak, że w życiu opowiedziałem o tym na tyle, że ten człowiek nie zasługuje na czas twój… Nie był dobrym rodzicem. Taki sam jaki był wobec mamy, taki był wobec mnie. Nie czułem w najmniejszym stopniu jakiejś miłości od niego”. 

Trochę jak patrzę wstecz, że musiał… To jest wiadome, że mój tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. W obecnym momencie mojego życia, on nie odegrał w moim życiu pozytywnej roli, więc nie mam powodu, żeby szukać z nim relacji. Te warunki, to jest po prostu zwrócenie mi pieniędzy, które ukradł, wtedy pogadamy… nie mam innego powodu. Nigdy nie przyczynił się pozytywnie do mojego życia.  (…) nie powiedziałbym tego, gdyby to były małe pieniądze – podkreśla.

Edyta Górniak będzie dumna z syna! Allan Krupa pochwalił się, że zdał…

Przyznaje, że w trudnym czasie, kiedy jego tata potrącił śmiertelnie kobietę, pomogła mu w tym muzyka:

To był jedyny i pierwszy raz kiedy mi pomogła (red. myzyka). Nie że mnie podniosła na duchu, ale zainspirowała mnie szczególnie. Jak mówiłem, że muzyka mi pomogła to mówiłem o Avici, bo wtedy swoje największe hity wypuszczał – powiedział Allan.

 

scena z: Allan Krupa, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Allan krupa, syn Edyty Górniak