Zwolennicy Johnny’ego Deppa oskarżają Amber Heard o „hollywoodzkie” dramatyzowanie swoich zeznań w toczącym się procesie. Według obserwatorów aktorka zapożycza znane sentencje ze słynnych filmów m.in. reporterka Breitbart News, Alana Mastrangelo, zamieściła w czwartek na Twitterze wideo z cytatami Heard z sądu oraz scenę z filmu z 1999 roku „Utalentowany pan Ripley”. Podobieństwa są niezaprzeczalne!

Amber Heard była już wcześniej aresztowana za przemoc domową

Proces Amber Heard i Johnny’ego Deppa

Jednak to nie wszystko. W internecie pojawił się również filmik, na którym zeznająca Amber Heard, gdy słyszy nasilający się dźwięk migawek aparatów, zatrzymuje się na chwilę i pozuje z chusteczką przyciśniętą do nosa. Wygląda to wręcz kuriozalnie. Wideo znajdziecie poniżej:

Amber Heard i jej aktorstwo na sali sądowej

Jak prawnik pana Deppa słusznie przewidział w swoich oświadczeniach wstępnych w zeszłym miesiącu, pani Heard rzeczywiście odegrała >przedstawienie swojego życia< w swoich zeznaniach – cytując zespół prawny Johnny’ego Deppa.

Producenci wycinają sceny z Amber Heard z nowego „Aquamana”

Niestety to nie wszystko! W internecie pojawił się kolejny filmik, na którym Amber Heard rzekomo wciąga kokainę. Na wideo, które krąży po internecie widać aktorkę, która majstruje coś na kolanach, po czym podnosi rękę z chusteczką do nosa i ewidentnie „zaciąga się nosem”. Następnie wyciera ręką nos, by „nie było widać białego proszku”?

A później pociąga nosem jeszcze kilkukrotnie. Scena bardzo przypomina zażywanie kokainy, od której aktorka nie stroni. Czyżby potrzebowała wsparcia w postaci narkotyków, podczas rozprawy, którą przegrywa?

Amber Heard Fot. JONATHAN ERNST / Reuters / Forum

Amber Heard Fot. EVELYN HOCKSTEIN / Reuters / Forum

Amber Heard Fot.ELIZABETH FRANTZ / Reuters / Forum