Proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard przyciągnął uwagę całego świata i nietrudno zrozumieć, czemu. Proces zbliża się niemal do końca, a w internecie zaczęło krążyć zdjęcie Amber Heard z posterunku policji i informacje o jej rzekomym zamieszaniu w sprawę zabójstwa w wyniku wypadku samochodowego.

HIT! Prawniczka Amber Heard stała w kolejce po autograf Johnny’ego Deppa

Amber Heard aresztowana w wieku 17 lat

Wielu internautów w mediach społecznościowych zaczęło twierdzić, że Heard została aresztowana za rzekomy udział w wypadku samochodowym w skutku, którego zginęła jedna osoba. Według Yahoo News najlepsza przyjaciółka Heard zginęła w wypadku samochodowym, gdy miała 16 lat, co skłoniło ją do zostania ateistką. To aktorka miała rzekomo prowadzić wtedy pojazd.

Amber Heard i problemy z prawem

Amber Heard zrezygnowała z edukacji w zaledwie w wieku 17 lat. To wtedy rozpoczęła karierę modelki w Nowym Jorku, zanim zdecydował się na aktorstwo.

Amber Heard przyznała się do kłamstwa

Internauci znaleźli rejestr kryminalny nieletnich Hearda z 2003 roku. Po zatrzymaniu za prowadzenie pojazdu z zawieszonym prawem jazdy, wykonano zdjęcie policyjne. Nie ma jednak dowodów na to, że sprawa miała związek ze śmiercią jej przyjaciółki. Jednak wypadek miał miejsce, gdy aktorka miała 16 lat, wtedy kartoteki małoletnich są „utajniane”. To by wyjaśniało, że w wieku 17 lat miała zawieszone prawo jazdy….

Amber Heard Fot. POOL / Reuters / Forum

Amber Heard Fot. JONATHAN ERNST / Reuters / Forum

Fot. Forum