Nie wiadomo czy Amber Heard popłakuje z powodu złej opinii publicznej podczas procesu z Johnnym Deppem, ale jej zespół prawników z pewnością. A chodzi konkretnie o Elaine Bredehoft – stała się gwiazdą internetu, ludzie tworzą z nią memy i używają hashtagu z jej imieniem.

Amber Heard przyznała się do kłamstwa 

Adwokat Amber Heard hitem internetu

To był napięty tydzień dla Amber Heard, w końcu była przesłuchiwana przez ulubienicę mediów, adwokat Johnny’ego Deppa – Camillę Vasquez.

Johnny Depp i Camille Vasquez Fot. POOL / Reuters / Forum

Jednak kiedy doszło do przesłuchania przez panią Elaine Bredehoft, jej własną prawniczkę… wszystko poszło nie tak. Team prawniczy Deppa używał prawa do „sprzeciwu” niemal przy każdym pytaniu, co doprowadziło Bredehoft prawie do łez, mówiła „no próbuję, próbuję…”

Elaine Bredehof chce odejść

Doniesienia również głoszą, że Amber Heard jest bardzo niezadowolona ze swojego zespołu prawnego i wiecznie (gdy kamery są wyłączone) krzyczy. Po ostatnim dniu rozprawy, Amber Heard niemal wybiegła z sali sądowej.

Między Amber Heard i Jasonem Momoą, „Nie było chemii”

Podczas gdy wielu ludzi mogłoby pomyśleć, że zeznania Amber pomogły jej w sprawie, inni twierdzą, że świadkowie, których jej zespół postawił później przed sądem, byli o wiele bardziej skuteczni w potwierdzaniu jej twierdzenia, że ​​​​Johnny był rzekomo nadużywający czy kontrolujący w ich związku. Niestety mimo wielu starań, sprawa prawdopodobnie zostanie przegrana przez Johnny’ego Deppa…

Amber Heard i Elaine Bredehof Fot. POOL / Reuters / Forum