Agentka Amber Heard tłumaczy, dlaczego tak mało jej w nowym „Aquaman & Lost Kingdom”. Podobno powiedziano jej, że rola gwiazdy została zmniejszona z powodu „braku chemii” między nią i tytułowym bohaterem, w którego wciela się Jason Momoa. Mimo to uważa, że negatywna prasa wokół oskarżeń Heard przeciwko Johnny’emu Deppowi wpłynęła na jej karierę w NEGATYWNY sposób.

Córka Aleca Baldwina atakuje Amber Heard

Między Amber Heard i Jasonem Momoą „nie było chemii”

Jessica Kovacevic z WME, agentka 36-letniej aktorki zeznawała w piątek w procesie Deppa przeciwko Heard o zniesławienie. Twierdzi, że powiedziano jej, że Amber Heard otrzymała mniejszą rolę w nadchodzącym sequelu z powodu „braku chemii” z Jasonem Momoą.

Amber Heard traci coraz bardziej

Amber Heard została po raz pierwszy obsadzona w „Aquamanie”, gdzie zagrała Merę. Kovacevic powiedziała podczas zeznania w sądzie, że ​​Heard ma zarobić 2 miliony dolarów za sequel. Aktorka już nakręciła film, a do kin ma wejść w marcu 2023 r.

Amber Heard znów przyznała się do kłamstwa

Agentka powiedziała także, że rola Heard jako Mery została rzekomo zredukowana, gdy Heard otrzymała scenariusz. Mówiąc o sukcesie Heard po Aquamanie, Kovacevic powiedziała, że ​​niestety kariera aktorki nie rozwinęła się tak bardzo, jak Jasona Momoy, który w filmie zagrał tytułową rolę.

Amber Heard Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jason Momoa fot. Forum/Backgrid

Amber Heard Fot. EVELYN HOCKSTEIN / Reuters / Forum

Amber Heard Fot. ELIZABETH FRANTZ / Reuters / Forum