Według doniesień Amber Heard (37 l.) zachowała pracę na planie „Aquamana 2”, ponieważ jej ówczesny chłopak, Elon Musk (52 l.), rzekomo wystosował zjadliwy list do Warner Bros. za pośrednictwem swojego zespołu prawnego.

Elon Musk po kryjomu pozwał Grimes , by odebrać jej prawa rodzicielskie

W opublikowanym we wtorek exposé magazyn Variety donosi, że byłej żonie Johnny’ego Deppa groziło zwolnienie z 2. części filmu o superbohaterach z uniwersum DC Comic, w związku z plotkami o napięciach z główną gwiazdą filmu Jasonem Momoą i reżyserem Jamesem Wanem.

W sieci pojawiła się również petycja o nie angażowaniu jej w kolejną część filmu, a wszystko związane z jej procesem z Johnnym Deppem. List podpisało kilkaset tysięcy fanów, którzy bojkotowali produkcję.

Elon Musk groził spaleniem Warner Bros.

Podobno technologiczny gigant zlecił jednemu ze swoich prawników wysłanie „listu do Warner Bros., grożąc spaleniem studia filmowego”, jeśli jego ówczesna dziewczyna zostanie zwolniona.

Biografia Elona Muska ujawnia szczegóły „brutalnego” związku z Amber Heard

Warner Bros. „uległo” i studio filmowe ostatecznie zdecydowało się na Amber Heard. Jednak aktualnie żadna ze stron nie skomentowała jeszcze kontrowersyjnego artykułu magazynu Variety.

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej: