Czy Amber Heard (37 l.) wciąż ma problemy z prawem? W tym tygodniu australijska prokuratura umorzyła sprawę karną przeciwko amerykańskiej aktorce w związku z mówieniem nieprawdy przed sądem w sprawie przemytu jej Yorkshire terrierów Pistola i Boo 8 lat temu do Australii.

Roześmiana Amber Heard po raz pierwszy na czerwonym dywanie od rozprawy

Amber Heard i jej ówczesny mąż, Johnny Depp (60 l.), wdali się w głośną aferę dotyczącą bezpieczeństwa „biologicznego” Australii w 2015 roku. Sprawa miała miejsce w czasie, gdy Johnny Depp kręcił 5. część serii „Piraci z Karaibów”.

Amber Heard i przemyt psów?

Australijski Departament Rolnictwa, Rybołówstwa i Leśnictwa, organ nadzorujący bezpieczeństwo biologiczne kraju, powiedział, że dyrektor prokuratury Wspólnoty Narodów zdecydował się nie ścigać 37-letniej Heard za rzekome udawanie niewiedzy na temat rygorystycznych przepisów dotyczących kwarantanny obowiązujących ówcześnie w Australii.

Amber Heard powraca na salony. Podbija teraz Europę

Nalegała jednak, a później naciskała na członka personelu, aby wziął na siebie winę za złamanie przepisów dotyczących kwarantanny.

Amber Heard miała kłamać przed sądem zrzucając winę za „niewiedzę” na zmęczenie długim lotem do Australii z Europy, a także na swojego ówczesnego asystentka, który rzekomo miał się zając sprawami dokumentów.

Niestety były pracownik ówczesnej pary zeznał w 2020 roku, że Amber Heard była wielokrotnie ostrzegana, że nie wolno jej przywozić psów do Australii. 

Amber Heard Fot.  ELIZABETH FRANTZ / Reuters / Forum

 Johnny Depp i Amber Heard Fot. Forum