Snapchat rozwiał popularną w mediach społecznościowych plotkę, że jego wiralowy, nowy, „płaczliwy” filtr został stworzony „na cześć” Amber Heard i jej sławnego wystąpienia w sądzie.

Dlaczego Johnny Depp już „wygrał” z Amber Heard w sądzie?

Ambear Heard załamana „płaczącym” filtrem na Snapchacie

Funkcja „płaczącej Amber” zgromadziła ponad 1,3 miliarda wyświetleń na Snapchacoe od czasu jej premiery w zeszłym tygodniu.

Przypominamy, że aktorka „Aquamana” załamała się w sądzie w zeszłym tygodniu, co skłoniło zagorzałych zwolenników Deppa do oskarżenia jej o „fałszywy płacz” i bycie „złą aktorką”. Nic więc dziwnego, że od razu social media podłapały tę funkcję.

@itsdylanwhite #amberheardbee ♬ original sound - Dylan White

Amber Heard coraz bardziej traci

Heard została niedawno wyśmiana w Internecie z powodu oświadczenia, w którym z grymasem wspominała, jak jej „pies nadepnął na pszczołę”, opisując walkę z ówczesnym mężem Deppem. TikTokersi wyśmiewali klip, edytując fragmenty i łącząc filmy z własnymi losowymi rymami i się krzywiąc.

Amber Heard „pozuje” z chusteczką i wciąga kokainę w sądzie

Viralowe filmy zaczynają się od oryginalnego fragmentu „mój pies nadepnął na pszczołę” z zeznania Heard, zanim Tiktokerzy dodają swoje 5 groszy – „Mój tata musi się wysikać”, mówi jeden z mężczyzn, „Zapomniałem klucza do domu” i tak dalej…

@basicwhitebutch #stitch #amberheard #amberheardisaliar ♬ original sound - FeistMcNealy