Codziennie wzrasta liczba osób zarażonych koronawirusem, przed którym trudno się uchronić. Padają kolejne rekordy zachorowań, a grono zarażonych COVID-19 tylko się powiększa. Coraz częściej chorują też znane osoby. Jak się teraz okazuje, koronawirusa zdiagnozowano u Andrzeja Dudy.

Premier ogłosił NOWE obostrzenia. Od kiedy wchodzą w życie?

Andrzej Duda ma koronawirusa

Jak ustalili dziennikarze RMF FM prezydent w piątek poddał się testowi na obecność koronawirusa. Jego wynik był pozytywny, co potwierdził rzecznik Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski. Ponoć Duda nie wykazuje poważniejszych objawów, a zarazić miał się od jednego z funkcjonariuszy ze Służby Ochrony Państwa.

W Kancelarii Prezydenckiej zarządzono kwarantannę, a wszystkie osoby, które miały kontakt z prezydentem zostaną poddani testom na obecność koronawirusa. Andrzej Duda też ma przejść kolejne badania.

Warto wspomnieć, że w miniony piątek prezydent spotkał się z wieloma osobami. Był na spotkaniu z Igą Świątek, a także wizytował budowę prowizorycznego szpitala na Stadionie Narodowym.

Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi – napisał na Twitterze Błażej Spychalski.

ZOBACZ TEŻ:

Maryla Rodowicz zdiagnozowana pozytywnie na koronawirusa: „Królowa ma coronę”

Zdiagnozowano Dariusza Gnatowskiego. Aktor miał koronawirusa

Andrzej Duda z Agatą Dudą na Zaprzysiężeniu.

Andrzej Duda z Agatą Dudą na Zaprzysiężeniu/fot.Forum.

Andrzej Duda na zaprzysiężeniu.

Andrzej Duda na Zaprzysiężeniu/fot.Forum