Nasz Czytelnik doniósł, że Aneta Piotrowska będzie w najnowszej edycji brytyjskiego Tańca z gwiazdami. Okazuje się, że jest wplątana w pewien miłosny trójkąt, którego częścią jest też Cheryl Cole.

Cheryl po rozwodzie z niewiernym mężem, piłkarzem Ashleyem Cole, pocieszenie znalazła w ramionach tancerza.

To Derek Hough, notabene były chłopak… Anety Piotrowskiej.

Tancerka znana z Tańca gwiazdami stała się niedawno sensacją na Wyspach, kiedy tamtejsze tabloidy odkryły, że była Dereka pozowała dla Playboya i jest nie mniej pociągająca od samej Cheryl.

Jak widać gust się mu nie zmienił.

Plotka głosi, że Piotrowska zostawiła tancerza, z który – zdaniem jego przyjaciela – był w niej „naprawdę zakochany\”. Straciła głowę dla starszego od niej mężczyzny, co złamało Derekowi serce.

Teraz Aneta trafiła do tamtejszego Tańca z gwiazdami (Strictly Come Dancing). Media zgotowały jej świetne wejście – sesje dla Playboya tabloidy pokazują z chęcią.

A że Piotrowska ma talent do skupiania na sobie uwagi, pewnie będzie chciała zostać celebrytką również i tam.

Derek Hough jest teraz związany z Cheryl Cole. Uczucie jest ponoć świeże, choć znają się już od dość dawna – tancerz towarzyszył piosenkarce w teledysku Parachute.

Oczywiście niektórzy mogą Anety Piotrowskiej nie pamiętać. Od czasu sesji dla Playboya nieco się zmieniła. M.in. jakoś spuchły jej usta…