Nie ma większej fanki Justina Biebera niż Angelika Mucha. Instagramerka hucznie świętowała urodziny swojego idola, a niedawno płakała na Instagramie, że dotknęła chłopaka Seleny Gomez. Niestety – nie wszyscy jej w to uwierzyli. Angelika zdradziła nam, jak było naprawdę.

Angelika Mucha ZNOWU dotknęła Justina Biebera!

Uczestniczka Tańca z Gwiazdami odpowiedziała na zarzuty dotyczące wymyślenia historii słynnego dotknięcia Justina:

– I zawsze coś. Nawet jak zrobiłabym sobie z nim zdjęcie, to by było, że to fotomontaż. Ogólnie spotkałam Justina – i naprawdę to jest mega słabe, kiedy ludzie próbują wmówić mi jak było. A ja wiem jak było, bo to ja tam byłam. Ale trudno. Ludzie doszukują się jakiegoś fotomontażu, dziwnych rzeczy.

Narzekała też na krytykę skierowaną pod jej adresem:

Ja nigdy w życiu nie umiałabym oszukać ludzi a propos spełnienia swojego największego marzenia. A nie spełniam ich dla ludzi, tylko dla siebie. Życzę, żeby inni skupili się na sobie i na swoich pragnieniach. Mniej na wyszukiwaniu spisków i kłamstw.

– stwierdziła littlemooonster96.

Angelika Mucha płacze na Insta. Udało jej się podać rękę JUSTINOWI BIEBEROWI!

Przyznała również, że emocje, które jej towarzyszyły podczas dotknięcia, nie można porównać do niczego innego na świecie:

Do teraz do mnie nie dociera, że rozmawiałam z nim, że podałam mu rękę. Stałam twarzą w twarz z osobą, którą tyle lat cenię.

Angelika spełniła swoje największe, życiowe marzenie. Czy jej osiągnięcie motywuje was do realizacji własnych planów?

Kogo chcielibyście dotknąć? 🙂

Angelika Mucha zdradza nam, czy DOTKNĘŁA Biebera! (EXLUSIVE)

Angelika Mucha zdradza nam, czy DOTKNĘŁA Biebera! (EXLUSIVE)

Angelika Mucha zdradza nam, czy DOTKNĘŁA Biebera! (EXLUSIVE)