Podczas czwartkowego odcinka podcastu Deux Moi, prowadząca przeczytała otrzymaną anonimowo informację na temat życia miłosnego Angeliny Jolie (48 l.) Najwyraźniej po „społeczności Broadway’owskiej” krąży plotka, że ​​Angelina Jolie wdała się w romans z osobą związaną z jej musicalem „The Outsiders”, którą produkuje! Kim jest jej nowy ukochany? Kompozytor Justin Levine!

Brad Pitt chciał, by Jolie zobowiązała się umową do „milczenia”

Być może Justin Levine nie jest znany szerszej publiczności, ale ma na koncie nagrodę Tony za „Moulin Rouge! Musical!” i nominację do nagrody Grammy. Teraz wspólnie z Angeliną Jolie i jej nastoletnią córką Vivienne Jolie-Pitt pracowali nad musicalem „The Outsiders”.

Społeczność Broadwayu wydaje się myśleć, że Angelina Jolie i Justin Levine spotykają się. Ona jest producentem nowego musicalu The Outsiders, a on pracował nad muzyką do show. Ma świetną relację z jej córką, powiedziano w Deux Moi.

Vivienne Jolie-Pitt i Angelina Jolie

Angelina Jolie i Justin Levine?

Z informacji wynika, że Angelina Jolie i Justin Levine spędzili wspólne urlop na niedługo przed premierą „The Outisiders” na Broardway’u. A jego świetny kontakt z Vivienne Jolie-Pitt można było zauważyć m.in., gdy oboje na kwietniowej premierze pojawili się w pasujących do siebie kombinezonach.

Brad Pitt idzie na wojnę z rosyjskim oligarchą od Angeliny Jolie

Angelina Jolie od rozstania z Bradem Pittem skupia się przede wszystkim na swoich dzieciach i pracy. Aktorka nadal prowadzi przeciwko swojemu byłemu wiele spraw sądowych.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: