Choć Brad Pitt nie jest już z Jennifer Aniston, ani z Angeliną Jolie, to nie przestaje się mówić o ich wzajemnych relacjach, np. o tym, że Pitt jest skłócony z Jolie, natomiast z Aniston znów łączy go coś więcej niż zwykła znajomość.

Jennifer Aniston wymownym zdjęciem i środkowym palcem mówi „Bye” do koronawirusa

Angelina Jolie kłamie w sprawie spotkania z Jennifer Aniston?

Nie brakuje też spekulacji na temat relacji Aniston i Jolie. Ostatnio zagraniczne media przypomniały wypowiedzi, w których Jennifer i Angelina opowiedziały o ich pierwszym spotkaniu. Ich wersje znacząco się różnią. Jen twierdzi, że było to na planie „Przyjaciół”, gdzie poświęciła chwilę na zapoznanie się z Angeliną. Zdradziła jej nawet wówczas, że Brad, z którym wtedy była, jest podekscytowany pracą z Angeliną na planie filmu „Pan i Pani Smith”. To właśnie na planie tego filmu zrodziła się między nimi miłość, która połączyła ich na lata.

Byłam na palnie Przyjaciół, zatrzymałam się i przedstawiłam. Powiedziałam: Brad jest tak podekscytowany współpracą z tobą. Mam nadzieję, że dobrze się bawicie – powiedziała Jenifer Aniston w „Vanity Fair”.

Ta sesja Jennifer Aniston to istny OGIEŃ! Nie możemy oderwać oczu

Co ciekawe, kiedy Angelina Jolie została zapytana przez magazyn „Vogue” o pierwsze spotkanie z Aniston, powiedziała, że… nie poznała Jennifer.

Zapytałeś, czy kiedykolwiek spotkałam Jennifer, a ja odpowiedziałem „nie”. Tak, poznałam ją, ale nie było to właściwe spotkanie. Minęłyśmy się i przywitałyśmy krótko, uścisnęłyśmy sobie ręce. Ale to nie było prawdziwe spotkanie, podczas którego siadamy i rozmawiamy – powiedziała później Jolie.

ZOBACZ TEŻ:

SZOK! Tak Angelina Jolie odbiła Brada Pita Jennifer Aniston

Angelina Jolie OSTRZEGA przed dramatycznymi konsekwencjami izolacji dla dzieci

Trener Jennifer Aniston zdradził SEKRET jej figury. Jakie ćwiczenia wykonuje?

Brad Pitt i Jennifer Aniston na ściance

Brad Pitt, Jennifer Aniston/fot. Forum

Brad Pitt i Angelina Jolie na czerwonym dywanie

Brad Pitt, Angelina Jolie/fot. FORUM