Seweryn Nowak w programie zdecydowanie najwięcej czasu poświęcił Marlenie, młodej florystce. Oboje wydawali się sobą oczarowani, jak się okazało do czasu. Pod koniec każde z nich zarzucało sobie kłamstwa i manipulacje, przy czym padło wiele niecenzuralnych słów. Uczucie, które ekspresowo się miedzy nimi pojawiło, równie szybko zniknęło. W finałowym odcinku rolnik skonfrontował się z Marleną i przyznał na wizji, że jest w nowym, szczęśliwym związku.

Niespodziewany zwrot akcji w Rolnik szuka żony 6! Marlenie puściły nerwy

Seweryn z „Rolnik szuka zony 6” zamieszkał z nową dziewczyną!

Seweryn na początku nagrań uległ urokowi ślicznej Marleny. Ich relacja rozwijała się w błyskawicznym tempie. Marlena otwarcie mówiła, że pragnie założyć dużą rodzinę. Twierdziła, że jest zakochana w Sewerynie i chciała jak najszybciej stworzyć związek z rolnikiem. Mężczyzna, który na co dzień prowadzi gospodarstwo agroturystyczne wystraszył się tempa, w jakim zmierzała ich relacja i postanowił zakończyć znajomość.

Po burzliwych kłótniach, w finałowym odcinku Seweryn wyznał, że liczy na pokojową konfrontację z Marleną. Podczas rozmowy wyznał, że jest w związku – mało tego – para postanowiła ze sobą zamieszkać. Seweryn stara się chronić tożsamość ukochanej i z tego powodu nie pojawił się w jej towarzystwie na finale”Rolnik szuka żony„. W pewnym momencie na ekranie wyświetlono zdjęcie rolnika z jego nową miłością. Na wszystko z boku patrzyły Marlena i Diana Stankiewicz, które zdobyły się nawet na skromny uśmiech.

Marlena zdradziła, że również jest w związku z troskliwym i dobrym mężczyzną. Kobieta czekała na przeprosiny od rolnika, co wprawiło go w osłupienie – bo on również czuł się zraniony jej słowami.

Seweryn Nowak Rolnik szuka żony 6

Fot.TVP1/Rolnik szuka żony VOD

View this post on Instagram

Jest i Marlena. A na drogę patrzeć trzeba 🙂

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

View this post on Instagram

Teraz przechodzimy do Seweryna…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marlena z Rolnik szuka żony 6 nie przypadła do gustu widzom programu!”Zadufana dziewczynka” grzmią fani show

Nie uwierzysz co musiała robić Marlena z Rolnik szuka żony 6 żeby zdobyć leki dla chorej mamy

Rolnik szuka żony: Seweryn nie wytrzymał! Powiedział, co mu najbardziej się nie podoba w Marlenie