Matt LeBlanc (56 l.) w końcu zabrał głos po śmierci Matthew Perry’ego (54 l.). Aktor i laureat Złotego Globu opublikował na Instagramie wpis, w którym opowiedział o stracie przyjaciela, który 28. października zmarł w wyniku utonięcia.

Matt LeBlanc zmienił się nie do poznania

Z ciężkim sercem żegnam Cię. Czasy, które spędziliśmy razem, szczerze należą do moich ulubionych chwil w życiu. To był zaszczyt dzielić z Tobą scenę i nazywać Cię moim przyjacielem. Zawsze będę się uśmiechać, gdy o Tobie pomyślę i nigdy Cię nie zapomnę. Nigdy. Rozwiń skrzydła i leć, bracie, w końcu jesteś wolny. Dużo miłości. Zatrzymaj te 20 dolców, które mi jesteś winien, napisał Matt LeBlanc.

LeBlanc i Perry grali razem w „Przyjaciołach” przez 10 lat, jako Joey i Chandler, i podobnie jak ich bohaterowie w serialu byli dobrymi przyjaciółmi w prawdziwym życiu.

Matt LeBlanc żegna przyjaciela

Podczas wywiadu dla magazynu People w 2015 roku Matt LeBlanc powiedział, że Matthew Perry był jak jego „młodszy brat”. I choć przyznał, że nie widywał się z Perrym często, twierdził, że właśnie to uczyniło ich związek tak wyjątkowym.

Matt LeBlanc udzielił najgorszego wywiadu w życiu?

Świat pożegnał aktora, który odgrywał jedną z najbardziej ukochanych postaci w historii telewizji. Matthew Perry jako Chandler Bing miał miliony fanów na całym świecie, którzy nadal nie mogą uwierzyć w tę stratę.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: