Edward Miszczak (66 l.), dyrektor programowy TVN i aktorka Anna Cieślak (40 l.), są parą od dłuższego czasu, jednak nigdy nie dawali się przyłapać publicznie, nie potwierdzali też doniesień o swoim związku aż do ślubu pary w sierpniu 2021 roku.

Zakochani pobrali się w zabytkowym kościele św. Anny w Krakowie, a na ceremonię przybyło mnóstwo znanych celebrytów.

I chociaż dotychczas próżno było szukać na Instagramie Anny chociaż jednego zdjęcia z mężem, nagle z dnia na dzień postanowiła zaskoczyć swoich obserwatorów wrzucając wspólną fotkę. Skąd ta zmiana?

Edward Miszczak i Anna Cieślak już po ŚLUBIE! Przed wejściem każdy musiał zrobić test na COVID

Anna Cieślak po raz pierwszy na zdjęciu razem z mężem! Dlaczego?

Jak się okazuje najnowszy post aktorki, w którym razem z mężem trzymają własnoręcznie udekorowaną bombkę choinkową, miał zachęcić fanów do licytacji na rzecz Fundacji Hospicyjnej z Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC. Licytacja pojawiła się na allegro, a wszystkie zebrane środki powędrują na rzecz Hospicjum i jego pacjentów, w szczególności dzieci, których jest tam ponad 30:

Związek Fundacji Hospicyjnej z Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC ma charakter szczególny. Jej powstanie wyniknęło z konieczności wsparcia pierwszej placówki paliatywno-hospicyjnej na Pomorzu. Obecnie pod jednym szyldem istnieją: Dom Hospicyjny dla dzieci i dorosłych przy ulicy Kopernika 6 z 33 łóżkami, Hospicjum Domowe dla Dorosłych, opiekujące się około 80-100 chorymi, Poradnia Opieki Paliatywnej, Hospicjum Domowe dla Dzieci, w którym opieką otoczonych jest około 30-40 najmłodszych pacjentów oraz Hospicyjna Opieka Perinatalna. To właśnie dla nich organizujemy kwesty, akcje charytatywne, mozolnie pozyskujemy sponsorów, a także prowadzimy działania 1-procentowe. Cel jest jeden: stworzenie Hospicjum warunków, by mogło wykonywać podstawowe zadanie – otaczać troskliwą opieką możliwie największą liczbę przewlekle i terminalnie.

Z kolei w opisie aukcji na Allegro znalazło się oficjalne zaproszenie do wzięcia udziału w akcji charytatywnej:

Wierzymy, że czas świąt Bożego Narodzenia to szczególny moment w roku, gdy pragniemy dzielić się dobrem. Dlatego zapraszamy do udziału w charytatywnej licytacji bombki, którą pomalowali dla nas z sercem – Anna Cieślak, znana i ceniona aktorka teatralna i filmowa wraz z mężem Edwardem Miszczakiem, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, dyrektorem programowym TVN. Taka bombka może być unikatowym prezentem pod choinkę lub ozdobą świątecznego stroika…

Weźmiecie udział?

Anna Cieślak o dzieciach. Ta wypowiedź nie pozostawia wątpliwości!

scena z: Anna Cieślak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Starakowie nie uszanowali prośby Cieślak i Miszczaka i kupili im prezent!

scena z: Anna Cieślak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Cieślak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edward Miszczak w granatowym garniturze

Edward Miszczak/fot. Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak na ściance

Edward Miszczak/fot. AKPA