Anna Dereszowska mało mówi o swoim prywatnym życiu. Raczej słyszymy o jej kolejnych rolach niż o partnerze i dzieciach. Dzisiaj zaskoczyła fanów, bo pokazała ukochanego w całej okazałości i zdradziła, że buduje dom.

Anna Dereszowska buduje dom

Anna Dereszowska przerwała milczenie i opowiedziała o chorobie na którą cierpi

Anna Dereszowska napisała, że wyprowadza się pod Warszawę, bo chce zmiany w życiu. Natomiast nie ukrywa, że trochę się tego obawia:

Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu żucia i pracy. Dużo o tym myśleliśmy i wciąż myślimy, ale jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy… @danielduniak śmieje się , że czujemy niepokój, jeśli przez dłużej niż pół roku nie kręci się u nas betoniarka. No wiec właśnie się rozkręciła! I tym razem pokręci się przy tej okazji nie tylko betoniarka! Trzymajcie za nas kciuki! – napisała Dereszowska.

Pokazała dwa zdjęcia z Danielem Duniakiem, do którego się przytula. W tle widzimy budowę domu parterowego.

Anna Dereszowska o chorobie 12-letniej córki. „Złapałyśmy jej chorobę we wczesnym stadium”

Anna Dereszowska ma córkę z aktorem Piotrem Grabowskim: 12-letnią Lenę. Z kolei z Danielem Duniakiem w 2015 roku powitali na świecie syna, Maksa.

Dereszowska NIE POPIERA takiego zachowania rodziców. „Absolutnie jestem przeciwna”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Partner i dzieci Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA