Anna-Maria Sieklucka (28 l.) w filmie „365 dni”, który został zrealizowany na podstawie powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule – wcieliła się w główną rolę Laury. Międzynarodowy sukces filmu sprawił, że Siekluckiej wybiło ponad milion obserwatorów na Instagramie. Tak świętowała aktorka.

Anna Maria Sieklucka w tej fryzurze wygląda zabójczo – powinna się tak czesać

Anna Maria Sieklucka z ponad milionem obserwatorów na Instagramie

Anna-Maria Sieklucka za sprawą filmu „365 dni” została jedną z najpopularniejszych, polskich aktorek na Instagramie. Stuknęło jej 1,1 mln. Obserwatorów – przy czym Blanka Lipińska na swoim koncie zgromadziła ponad pół miliona Internautów.

Czy Anna Maria Sieklucka jest podobna do swej bohaterki z 365 dni? (VIDEO)

Ostatnio pisaliśmy, że film „365 dni” stał się międzynarodową sensacją Netflixa. W kwietniu tego roku ekranizacja powieści erotycznej Lipińskiej trafiła na polską platformę Netflix, a kilka dni temu film znalazł się na platformach z całego świata. W wielu krajach „365 dni” znalazło się w TOP3 najchętniej oglądanych pozycji na tej platformie.

Tak Blanka Lipińska świętowała sukces swojego filmu na Netflixie. Zrobiła coś, czego odmawiała sobie od wielu lat

To niewątpliwie przyczyniło się do nagłego wzrostu obserwatorów z całego świata, którzy postanowili odwiedzić Instagram Anny-Marii. Aktorka na swoim profilu udostępniła zdjęcie z wyjątkowej sesji i podziękowała wszystkim fanom za zaufanie.

Bartek Fetysz po przeczytaniu 365 dni: „seksualne upławy Blanki Lipińskiej (…) Są fascynujące jak zużyty kondom” (+18 l.)

Kochani, milion. Dodaję to zdjęcie, bo jest to dla mnie wyjątkowa sesja. Dziękuję wszystkim moim fanom, którzy są tu ze mną, tak naprawdę, z serca. Jestem ogromnie wzruszona – napisała aktorka.

Anna-Maria Sieklucka mówi o sukcesie filmu „365 dni”

Aktorka nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. W rozmowie z Galą zdradziła, jak świętuj sukces.

Jest mi niewypowiedzianie miło, szczególnie z tego powodu, że większość obserwujących mnie osób naprawdę życzy mi jak najlepiej i trzyma kciuki za moją przyszłość m.in. zawodową – powiedziała Sieklucka.

Aktorka zdradziła również, że piszą do niej osoby z całego świata – głównie kobiety, które dziękują Siekluckiej za bycie inspiracją.

Dostaję tysiące wiadomości od osób z całego świata. Co ciekawe, nie tylko ze względu na to, że film obiegł cały świat, ale są to głównie kobiety, które dziękują mi za to, że je inspiruję. Jest to dla mnie duży impuls do dalszego działania i szczególnie pielęgnowania tego, żeby cały czas kierować się niezmiennymi wartościami, które płyną prosto z serca – powiedziała Gali Anna-Maria.

A Wam, jak podobała się w roli Laury?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Maria Sieklucka pokazała PARTNERA

Anna Maria Sieklucka w dresach, bez makijażu i potarganych włosach: Jesteś PIĘKNĄ kobietą

Tak Anna Maria Sieklucka wyglądała w PRZESZŁOŚCI! Lepiej?

Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone na konferencji filmu "365 dni".

Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone na konferencji filmu „365 dni”, fot. Podlewski/AKPA.

Anna Maria Sieklucka na premierze filmu "365 dni"

Anna Maria Sieklucka na premierze filmu „365 dni”, fot. Baranowski/AKPA.

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone na premierze filmu "365 dni"

Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka na oficjalnej premierze filmu „365 dni”, fot. Baranowski/AKPA.