Program „Dance Dance Dance” zyskał spore grono widzów. I tym sposobem po pierwszej edycji przyszedł czas na drugą, która niedawno się skończyła. I wygląda na to, że wiosną przyszłego roku zobaczymy już trzecią odsłonę tego formatu.

Naga kobieta w pościeli na Instagramie Kuby Wojewódzkiego: fani zgadują, że to Anna Mucha

Anna Mucha w 3. edycji „Dance Dance Dance”?

Magazyn „Party” podaje, że TVP podjęło decyzję o kontynuacji tanecznego show. Zdjęcia do programu miałyby ruszyć w grudniu, a już wiosną 2021 roku zobaczylibyśmy na antenie celebrytów odtwarzających układy choreograficzne z teledysków największych gwiazd. Nowi uczestnicy i nowe jury? Ponoć produkcja programu nie chce wprowadzać zmian za stołem jurorskim. Znów mamy zobaczyć Idę Nowakowską, Roberta Kupisza i Annę Muchę, która w 2. edycji zajęła miejsce Ewy Chodakowskiej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Anną. Jej udział wniósł do programu wiele świeżości i nowej energii. Jeśli zawodowy grafik Muchy na to pozwoli, chętnie zobaczymy ją ponownie w roli jurorki – zdradziła w rozmowie z „Party” osoba z TVP.

Seksowna Anna Mucha w przyłbicy ignoruje pytanie Kammela w Pytaniu na śniadanie (ZDJĘCIA)

Anna Mucha o roli jurorki w „Dance Dance Dance”

Produkcja jest zadowolona, ale zapewne mniej nowi, potencjalni uczestnicy. Anna Mucha szybko dała się poznać, jako najbardziej surowa jurorka. Nie szczędziła uszczypliwych uwag, przez co wielu uczestników wdawało się z nią w dyskusje. I jak się okazuje, aktorce bardzo się to podobało.

Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać, a nie tylko plotkować za ich plecami. Dlatego chętnie zrobię to jeszcze raz! – powiedziała aktorka.

ZOBACZ TEŻ:

Rzeźniczak w MOCNYCH słowach do Muchy! Też nie jest zadowolony z aktorki w roli jurorki?

Anna Mucha jest znowu zakochana!

Anna Mucha ma dosyć domowej kwarantanny „JA CHCĘ DO PRACY”

Anna Mucha, Robert Kupisz, Ida Nowakowska na scenie "Dance Dance Dance"

Jurorzy „Dance Dance Dance”/fot. mat. prasowe/TVP

Anna Mucha na scenie "Dance Dance Dance"

Anna Mucha/fot. Natasza Młudzik/TVP

Anna Mucha w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha/fot. Waldemar Kompała/Jan Bogacz/TVP