W sobotę Anna Mucha (40 l.) odwiedziła redakcję Pytania na śniadanie. Pretekstem do wizyty były urodziny aktorki i jej jubileusz 30-lecia pracy w show-biznesie.

Anna Mucha w Playboyu – to była NAGORĘTSZA sesja w historii magazynu

Mucha pojawiła się w studio w seksownej, czerwonej sukience. Aktorka miała pięknie ułożone włosy, ładny makijaż i – ze względu na koronawirusa – przyłbicę na twarzy.

Mucha opowiadała o początkach aktorstwa, wspominała pracę na planie „Listy Schindlera” Stevena Spielberga. Zdradziła też, że pewność siebie wyniosła z domu – przebojowość i ciekawość świata ma po swoim ojcu. Mucha zdradziła też, że jej mama była zawsze chorobliwie nieśmiała, Anna występowała w tej sytuacji w różnych sytuacjach. To równiez sprawiło, że nabrała pewności siebie.

OMG! Anna Mucha IZOLUJE się z Kubą Wojewódzkim w jego mieszkaniu

W pewnym momencie Tomasz Kammel zaczął pytać Muchę o jej wypowiedź sprzed lat – aktorka stwierdziła wtedy, że uwielbia być w ciąży. Gwiazda nie pociągnęła tematu i szybko go zmieniła nawiązując do obecnej sytuacji, która bardzo CIĄŻY środowisku twórców. Aktorka zaapelowała do widzów, by w czasie pandemii wstrzymali się z oddawaniem biletów na spektakle – ze względu na trudną sytuację nie tylko aktorów, ale całej obsługi teatrów wszyscy czekają na szybkie wznowienie ich pracy i powrót widzów na widownię.

Na koniec spotkania dla Anny Muchy zagrał i zaśpiewał włoski bard – relację z wizyty możecie obejrzeć tutaj.

Zobaczcie fotki z wizyty gwiazdy w porannym show TVP.

Anna Mucha (40 l.) odwiedziła redakcję Pytania na śniadanie. Pretekstem do wizyty były urodziny aktorki i jej jubileusz 30-lecia pracy w show-biznesie

Anna Mucha (40 l.) odwiedziła redakcję Pytania na śniadanie. Pretekstem do wizyty były urodziny aktorki i jej jubileusz 30-lecia pracy w show-biznesie, fot. Forumgwiazd / Forum

Anna Mucha (40 l.) odwiedziła redakcję Pytania na śniadanie

Anna Mucha (40 l.) odwiedziła redakcję Pytania na śniadanie, fot. Forumgwiazd / Forum

Anna Mucha w czerwonych szpilkach

Anna Mucha w czerwonych szpilkach, fot. AKPA/AKPA

Anna Mucha w maseczce

Anna Mucha w maseczce, fot. AKPA/AKPA

Anna Mucha w czerwonej sukience i szpilkach

Anna Mucha w czerwonej sukience i szpilkach, fot. AKPA/AKPA

Anna Mucha

Anna Mucha, fot. AKPA/AKPA

Anna Mucha

Anna Mucha, SK:, , fot. AKPA/AKPA