Anna Mucha (39 l.) jak wiele innych gwiazd zabarykadowała się w domu i okres kwarantanny spędza z najbliższymi. Aktorka udostępniła przezabawne wideo, na którym widać, jak musi czuć się w obecnej sytuacji każda matka.

Anna MUCHA dawała CZADU! Pamiętacie, co robiła w „Jak oni śpiewają”?

Anna Mucha ma dosyć siedzenia w domu z dziećmi

Epidemia koronawirusa opanowała niemalże cały świat. By zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa władze zdecydowały o całkowitym „zamknięciu” granic państwa. Pozamykane są również kina, muzea czy galerie handlowe. Na zewnątrz można wychodzić jedynie w grupach dwuosobowych, a gwiazdy zachęcają by pozostać w domach i kontakt z innymi ograniczyć do maksimum.

Joanna Przetakiewicz chce wspierać kobiety w czasie epidemii koronawirusa

Okres kwarantanny nie u wszystkich przebiega tak gładko, jak można by było się tego spodziewać. Dzieci również są zwolnione ze szkoły a zajęcia odbywają się Internetowo – co wiąże się z jeszcze większym zaangażowaniem nie tylko ze strony nauczycieli, ale i rodziców.

MILION euro na walkę z koronawirusem od Anny i Roberta Lewandowskich

Młodzież pozamykana w czterech ścianach może z czasem wariować, a wszystko z powodu nudy. Z pewnością doświadczyła tego każda matka, Anna Mucha nie jest wyjątkiem. Aktorka udostępniła zabawne wideo, na którym wprost wykrzyczała, że chce wrócić do pracy. 

Ania leży brzuchem na dywanie, a na jej plecach siedzi 6-letni syn Teodor. Podczas gdy jego mama wykrzykuje, że chce do pracy młody potrząsa mamą i tarmosi ją za głowę.

Mówili dwa tygodnie. Posiedzisz w domu, odpoczniesz bez pracy. Mówili dwa tygodnie spokoju, świętego spokoju. Dwa tygodnie z dziećmi wreszcie. Dwa tygodnie, ja chcę do pracy! Ja chcę do pracy! – słyszymy na nagraniu

Anna Mucha marzy o powrocie do pracy

Ania wychowuje dwójkę dzieci, 9-letnią Stefanię i 6-letniego Teodora. Aktorka zawsze podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza – jednak w obecnej sytuacji tacy pracoholicy jak Mucha muszą mieć ciężko. Od dwóch tyg. aktorka siedzi ze swoimi pociechami w domu, a w ich życie wkradła się monotonia.

Mucha ma już dosyć bezczynnego siedzenia i najchętniej wróciłaby do pracy.

Fani w komentarzach nie ukrywali, że filmik rozbawił ich do łez. Internauci podkreślali, że mają dokładne te same odczucia, co aktorka.

Kocham to wideo!

Odpoczniemy jak wrócimy do pracy

Pani Aniu da Pani radę – pisali zachwyceni fani

A Wam brakuje już normalności ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

HOT! Angelika Mucha w seksownej sesji na Instagramie. Prawie jak z PLAYBOYA!

W rodzinie Enrique Iglesiasa śmierć z powodu koronawirusa

Jak ona FAŁSZOWAŁA! 12 lat temu Anna Mucha wystąpiła w Jak oni śpiewają i DAŁA CZADU (ZDJĘCIA+VIDEO)

Opalona Anna Mucha pozuje na ściance na evencie marki biżuteryjnej.

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha w pastelowo żółtym płaszczu postawiła na wiosenną stylizację.

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Baranowski/AKPA