Anna Mucha po rozstaniu z Marcelem Sorą, z którym na dwójkę dzieci, związała się z Jakubem Wonsem – synem Grzegorza Wonsa. Można zauważyć, że para dużo razem podróżuje i świetnie się przy tym bawi. Odwiedzili m.in. Stany Zjednoczone, Kubę, czy Meksyk.

Anna Mucha nabrała cały internet. Posypały się gratulacje!

Anna Mucha dostała mowy samochód

W miniony weekend na profilu instagramowym Anny Muchy pojawił się zaskakujący post, daleki od zdjęć z podróży, którymi aktorka chętnie się dzieli z fanami. Tym razem pochwaliła się nowym nabytkiem, czyli samochodem marki Skoda w dość zaskakującym kolorze.

Anna Mucha dostała zakaz wjazdu do USA!

Z opisu wynika, że rodzina aktorki jest fanem tej marki, którą od lat jeździ i z całego serca poleca swoim obserwatorom:

Nówka Sztuka, nieśmigana. Wielkie podziękowania dla @skodaautowimar ze szczególnym uwzględnieniem Magdy i Łukasza! Poznaliśmy się kilka lat temu, kiedy szukaliśmy auta dla naszej rodziny i tak już zostało: Mama ma Skodę, Mężczyzna ma Skodę, mam i ja. Pochwaliła się nowym nabytkiem na swoim Instagramie. Anna Mucha – czytamy.

Anna Mucha WŚCIEKŁA się na tabloid: „ROZNIOSĘ was!”

Gwiazda oznaczyła też post jako „współpraca ambasadorska”, więc prawdopodobnie dostała go na jakiś czas albo kupiła z dużą zniżką.

 

scena z: Grzegorz Wons, Jakub Wons, Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha promuje spektakl, w którym gra główną rolę

Anna Mucha promuje spektakl, w którym gra główną rolę fot. Krzysztof Kuczyk / Forum