Jeszcze do niedawna wydawało się, że Anna Mucha, według zapowiedzi osób z produkcji programu „Dance Dance Dance” zasiądzie w jury trzeciej edycji tanecznego show. Jednak niespodziewanie aktorka poinformowała, że dowiedziała się od zarządu TVP, że jej przygoda z tym programem nie będzie kontynuowana.

Anna Mucha w nietypowej odsłonie. W lokach i z kolczykiem w nosie! „Ta Pani jeńców nie bierze”

Anna Mucha straci rolę w „M jak miłość”?

Według ustaleń magazynu „Party” aktorka jest zbyt kontrowersyjną osobą i to właśnie z tego powodu zabraknie jej na antenie „Dance Dance Dance”. Po tej zaskakującej nowinie wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy aktorka zniknie jedynie z tego show, czy całkowicie zakończy współpracę z TVP, a tym samym pożegna się z serialem „M jak miłość”, z którym związana jest od lat.

Jedna z nich zastąpi Annę Muchę w DDD. Dwie mocne kandydatki

W rozmowie z magazynem aktorka przyznała, że miała świadomość tego, że jej publiczne komentowanie bieżących wydarzeń z kraju, np. Strajku Kobiet, może wpłynąć na dalszą współpracę z TVP. Dodała jednak, że w kwestii jej roli w „M jak miłość” nic się na razie nie zmieni.

Miałam świadomość, że może tak się stać. Trudno, oby to była dobra zmiana. (…) Grana przeze mnie Magda Marszałek ma się dobrze i na pewno pojawi się w nowych odcinkach – powiedziała w „Party”.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Mucha chwali się NOWYM uśmiechem. Wyprostowała zęby

Anna Mucha chciała poczuć się jak Kleopatra. Pokazała stylową łazienkę

Anna Mucha na imprezie "M jak miłość"

Anna Mucha/fot. AKPA

Anna Mucha w niebieskiej koszuli

Anna Mucha/fot. AKPA