Kilka tygodni temu Krzysztof Ibisz zaskoczył wszystkich informacjami o swoim ślubie. Słynny prezenter poślubił 27 lat młodszą Joanna Kudzbalską, uczestniczką drugiej edycji „Top Model”.

Krzysztof Ibisz wziął ŚLUB z uczestniczką „Top Model”! Pokazał zdjęcia z ceremonii

Dziś na swój profil na Instagramie Ibisz podzielił się szczegółami ze swojego wesela oraz sporą ilością zdjęć. Ślub odbył się w podwarszawskich Markach:

Choć miejsce oglądaliśmy w zimie, mogliśmy sobie wyobrazić jak pięknie jest tam latem, gdy wszystko kwitnie. Nie zawiedliśmy się.

-napisał Krzysztof na swoim profilu. Później po kolei dziękował każdemu, kto przyczynił się do organizacji jego wielkiego dnia. Na końcu zawarł podziękowania dla gości, którzy zostali poproszeni o niekorzystanie z telefonów:

Jednak czym byłaby nawet najlepsza aranżacja bez Naszych Gości, którzy chcieli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dla nas Dniu. Było wspaniale!!
Bardzo dziękujemy również za uszanowanie naszej prywatności i zabawę bez telefonów.

Ciekawostką jest niecodzienny prezent dla przybyłych… Prezenter z małżonką zamiast np. popularnych czekoladek wybrał specjalnie stworzone dla nich olejki CBD, dzięki którym jak napisał Ibisz „było chillowo”.