Krzysztof Ibisz po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu w sierpniu 2021 r. Jego wybranką została Joanna Kudzbalska, znana z programu „Top Model„. Para doczekała się syna Borysa.

Joanna Ibisz zdradza kulisy związku z Krzysztofem Ibiszem

Krzysztof Ibisz świętuje 4. rocznicę związku z młodszą o 27 lat Joanną!

Para poznała się w 2020 roku. Jakiś czas temu Joanna Ibisz w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” zdradziła, że sfingowali ślub, bo nie chciała od razu pojawić się na pierwszych stronach gazet:

Nie mówiłam tego, ale nasz ślub był sfingowany. Podaliśmy, że był dzień wcześniej. Prawdziwa rocznica jest 14 sierpnia. To ja nie chciałam być na świeczniku, trochę mi zajęło, żeby to było bardziej powszechne. – wyznała

Joanna Ibisz wyznaje, kto chciał, a kto nie chciał dziecka: „Krzysztof nie robi się młodszy…wbrew temu, co wszyscy myślą”

Teraz Krzysztof Ibisz wstawił filmik z okazji ich 4. rocznicy poznania się. Dodał też bardzo prywatny opis pod nową publikacją.

To już cztery lata od naszego poznania😊 Wiele musieliśmy zmienić aby móc być razem i wiele wzajemnie się od siebie nauczyć. Nie była to prosta droga. Wiemy coraz lepiej jak możemy się wzajemnie uszczęśliwiać i że nie ma na tym świecie nic cenniejszego niż szczęśliwa rodzina❤️. – napisał prezenter

To wyjątkowa rodzina! Anna Nowak Ibisz świętuje urodziny w obecności ex męża i jego nowej żony

Fani nie mogli się powstrzymać. Pomimo dużej różnicy wieku i częstej krytyki ze strony publiczności, tym razem pojawiło się wiele pochlebnych opinii pod nowym postem Krzysztofa Ibisza.

  • Wszystkiego dobrego na dalsze lata;
  • Dużo miłości życzę kochani;
  • Życzę Wam ogromu szczęścia i miłości bo każdy człowiek na to zasługuje;
  • Aż miło popatrzeć na ludzi zakochanych w sobie.
  • To prawda, szczęśliwa rodzina to podstawa – czytamy w komentarzach

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Ibisz, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Ibisz, fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Ibisz, fot. Podlewski/AKPA