Anna Skura półtora roku temu rozstała się z mężem, Markiem Warmuzem. Para doczekała się córeczki Melody w 2018 roku. Cztery miesiące temu podczas wakacji w Afryce podzieliła się z fanami, że znowu jest zakochana. Nowym wybrankiem okazał się Dawid Piątkowski, mentor, coach i trener mentalny sportowców.

Anna Skura rozstała się z Dawidem Piątkowskim

Anna Skura pochwaliła się nowym chłopakiem!

Anna Skura od tego czasu chętnie pokazywała ukochanego na swoim Instagramie. Gwiazda jeszcze kilka tygodni temu zabrała Dawida do swojego drugiego domu na ziemi, czyli na Balii. Niestety w Walentynki poinformowali, że już nie są razem! Wielka miłość dobiegła końca.

Idą walentynki, postanowiliśmy zrobić sobie prezent. Nie spodziewaliśmy się tego całkowicie, zostaniemy… przyjaciółmi– przekazała para z rozbawieniem na InstaStory.

Nie zamierzali oszukiwać internautów. Zdradzili, że już na samym początku związku pojawiła się czerwona flaga, czyli sygnał, że do siebie nie pasują:

Kochani, wiecie, jak to jest na początku. Jak poznałem Anię, to generalnie wszystko było wspaniałe. Mógłbym wymieniać i wymieniać plusy, bo jak poznaje się Anię, jest po prostu wspaniale. Ale już na początku była taka jedna mała czerwona flaga– wyznał Piątkowski

Ja miałam tak samo, ale myślałam, że sobie ogarniemy to – dodała Skura.

Anna Skura szczerze o rozstaniu z Markiem Warmuzem! „Z tego robi się pomału serial brazylijski”

Dawid przyznał, że ciągłe podróże nie są dla niego, a Ania fundowała mu mnóstwo emocji:

Jak nie masz trybu mentalnego, że codziennie nie wiesz, co się dzieje, że za pięć minut nie wiesz, gdzie polecisz, czy zaraz nie będzie jakiejś mega przygody, to odpuść – przekazał przyszłym partnerom Skury.

Mimo tego Piątkowski jest wdzięczny za wiele przygód, jakie przygotowała dla niego influencerka, ale „wymiękł”:

Ten związek był mega przygodą. Jestem Ani niesamowicie wdzięczny, wzbogaciłem się o 10 lat albo i więcej życia w te trzy miesiące. Także musicie sobie wyobrazić, jaki to jest emocjonalny rollercoaster. Wymiękłem, nie umiałem nadążyć. Dla takiego podróżnika jak ja, weekendowego, to było ogromne wyzwanie – tłumaczy.

Fot. Instagram/whatannawears

Skura w pewnym momencie zauważyła, że Dawid robi z niej „adventure potwora” (tł.przygodowego potwora).

Były mąż Anny Skury tak ładnie o EX: „Ktoś ją ogarnia i ja mam luźniej”

Po rozstaniu Dawid Piątkowski wrócił do Polski do swojej córki. Podróżniczka przekonuje fanów, że bardzo się cieszy z tej decyzji, ponieważ Dawid będzie mógł wrócić do córki i budować swój wymarzony dom, a ona zostaje na Bali.

Fot. Instagram/whatannawears