Anna Skura to blogerka, której wielką popularność przyniósł blog „whatannawears”, na którym publikuje wpisy o modzie i podróżach. Sama blogerka nie miała jednak łatwego życia – rok temu podzieliła się z fanami, że podjęła decyzję o rozwodzie z mężem, Markiem Warmuzem.

Anna Skura podsumowała miniony rok i nawiązała do ROZWODU

Anna Skura szczerze o rozstaniu z Markiem!

Para doczekała się córeczki Melody w 2018 roku. Z kolei w sierpniu przeszła poważną operację piersi po nieudanym zabiegu powiększania piersi metodą „Aquafilling”. Obecnie spotyka się z Dawidem Piątkowskim, mentorem, coachem i trenerem mentalnym sportowców.

Chociaż Anna wygląda na bardzo szczęśliwą w obecnym związku, fani wciąż zastanawiają się, dlaczego rozstała się z mężem. Szczególnie, że jego obecna dziewczyna jest twarzą marki modowej Anny – Nusa.

Anna Skura pochwaliła się nowym chłopakiem!

Blogerka postanowiła w końcu rozwiać wątpliwości fanów i zorganizowała szczere Q&A, na którym opowiedziała jak wyglądają jej relacje z byłym mężem. Gdy tylko padło pytanie o powód rozstania z mężem, Anna Skura odparła, że nigdy nie planowała robić z tego tajemnicy:

Ale to żadna tajemnica. Nasz związek nam służył, był fantastyczną przygodą na dany okres w naszym życiu i na tamtym etapie życia było super. I warto takie rzeczy rozumieć i akceptować, że czasem tak się dzieje między dwojgiem ludzi, że ich drogi się rozchodzą, więcej rzeczy zaczyna dzielić niż łączyć. Każda ze stron się męczy, można sobie pomóc i iść na terapie (my z tego korzystaliśmy), ale to nie zawsze wystarczy. Dla nas obojga życie jest za krótkie, by marnować je na coś, co nie daje nam szczęścia w jakiś sposób nam nie służy. Mamy dalej siebie, tylko w innej formie. Chcemy być przyjaciółmi i cały czas nad tym pracujemy, raz wychodzi lepiej raz gorzej. Cały czas szukam cierpliwości w sobie do tego wariata. Ale trzymam bardzo za niego kciuki, lubie jego dziewczynę, a on mojego chłopaka. Ale z tego robi się po mału serial brazylijski.

Uspokoiła również fanów odpowiedzią, dlaczego nowa dziewczyna ex-męża jest twarzą jej marki:

No więc uwaga, żalu do Mareczka nie mam. A nawet mu i Yusi bardzo dziękuje, że się na to zgodzili. Bo mam świadomość, że dla niektórych to może być za wiele. Yusi to dziewczyna Marka, gdy ją zobaczyłam od razu zapytałam czy mogłaby zostać naszą modelką! No słuchajcie ludzie kochani, kto by nie wziął na sesje takiej pięknej dziewczyny? Ja tam kuje żelazo póki gorące. Osobiście nie mogę się napatrzeć.

Z kolei na pytanie jak wypracować tak pozytywne relacje z byłym mężem, odparła krótko: „wdzięczność”.

Co sądzicie o takich stosunkach z byłym partnerem?

Anna Skura szczerze o rozstaniu z Markiem!

Anna Skura, fot. Instagram: whatannawears

scena z: Karolina Pisarek, Anna Skura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Skura pokazała biust po operacji fot. Instagram

scena z: Anna Skura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Skura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Skura

scena z: Anna Skura, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA